Misafir dizisi 2. yeni bölüm 1. fragmanı yayında! Misafir 2. bölüm özeti, dizide neler oluyor?

Misafir dizisi 2. yeni bölüm 1. fragmanı yayına girdi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların yeni dizisi Misafir ilk bölümü ile büyük ilgi gördü. Hemen ardından yayına giren Misafir 2. bölüm fragman görüntülerinde yaşananlar sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve detayları...

Misafir dizisi 2. yeni bölüm 1. fragmanı yayında! Misafir 2. bölüm özeti, dizide neler oluyor"

Misafir dizisi 2. yeni bölüm fragman görüntüleri FOX TV izleyicisiyle buluştu. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve ilk bölümü ile büyük beğeni toplayan Misafir dizisinin 2. bölümü için nefesler tutuldu. Peki Misafir dizisi 2. yeni bölüm fragmanında neler oluyor?

Başrollerini Hazal Kaya ile Buğra Gülsoy'un paylaştığı Misafir her Perşembe 20.00'de FOX'ta!

MİSAFİR 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Misafir adlı dizide bu hafta; Gece, hayatında bir gün bile mutlu olmamıştır. Hayatının son günü olduğunu düşündüğü gün Erdem ile tanışır ve hayatını yeniden yazmaya karar verir. Erdem'in evine davet ettiği bu misafir, başta kendi olmak üzere herkes için yeni bir gün doğumu olacaktır.

MİSAFİR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Travmatik bir çocukluk geçirmiş olan Gece karakterine hayat verecek olan (Hazal Kaya) ile eşini yeni kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem (Buğra Gülsoy'un) hikayesi dizide konu alınacak.

MİSAFİR DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Hazal Kaya

Buğra Gülsoy

Ozan Dolunay

Bülent Şakrak

Selen Öztürk

Nezaket Erden

Elçin Altamgüç

Berk Yaygın

Beren Gençalp

Salih Demir Ural

Zeyno Asya Orçin

Emir Kaan Özkan

  • misafir
  • misafir 2 bölüm fragman
  • misafir fox tv
Tüm Güneş haberleri için tıklayın