Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay hamile mi?

Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa etmesi ile gündeme gelen Ece Ronay'ın hamile olduğu ortaya çıktı. Haberlerin yayılmasının ardından açıklamada bulunan Ece Ronay, 'Hamile olduğumu öğrendiğim an dini nikah kıydırdım ve düğün tarihini geriye çektim' dedi.

Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay hamile mi"

Karpuz adlı şarkısı ile adını duyuran Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa etmesinin ardından Erbil'den "taciz" ve "hakaret" sebebiyle şikayetçi olmuştu. Davası devam eden Ece Ronay cephesinde şaşırtan bir gelişme yaşandı.

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali, ocak ayında düğün yapmayı planlayan Ece Ronay'ın 2,5 aylık hamile olduğunu "Mehmet Ali Erbil'in evine giden çocuğa ev de aldırmış, imam nikahı da kıydırmış" sözleri ile açıkladı.

Instagram hesabından konuya ilişkin açıklamada bulunan Ece Ronay, "Birkaç gün önce bir YouTube videosu çektim ve eşimle size müjdeli bir haber verdik. Video şuan montajda ve bir çalışan bizim müjdemizi basına sızdırdı. O basın organı da kendinde bu hakkı görüp bu haberi size vermiş. Bu benim özel hayatım istediğimi söyler istemediğimi söylemem. 2,5 aylık hamileyim. 5 ay önce evlilik teklifi almıştım yani evlilik yolunda olan bir ilişkiydi zaten bu. Basında anlatıldığı gibi evlilik tarihini çocuk için geri plana çekmedim.

Evlilik sürecindeyken hamile kaldım. Bu çocuğu sessiz sedasız aldırsaydım ben bu işi var etmeden yok edebilirdim. Ama ben bunun ne kadar günah olduğunu biliyorum. Ben hamile olduğumu öğrendiğim an dini nikahı kıydırdım. Çünkü benim ve eşimin günahı neyse bebeğimin çekmesini istemedim. Birkaç ay sonra olacak düğünü geri çektim."

Tüm Güneş haberleri için tıklayın