MasterChef'te 3. finalist kim oldu? 10 Ocak MasterChef'te kim kazandı, kim elendi?

MasterChef Türkiye 2021 sezonun sonuna gelmek üzere. Çeyrek final sonrası finale kalan yarışmacıları büyük bir ödül bekliyor. 10 Ocak tarihli MasterChef Türkiye yarışmasında yeni bir mücadele yaşanacak. Mücadele sonrası yarışmacılardan biri hayallerine veda edip kazanan isim ise 3. finalist oldu. Peki MasterChef'te bu akşam kim elendi, kim kazandı, 3. finalist kim oldu?

MasterChef'te 3. finalist kim oldu" 10 Ocak MasterChef'te kim kazandı, kim elendi"

MasterChef'te çeyrek final sonrası final heyecanı başlıyor. 10 Ocak 2022 tarihli MasterChef Türkiye yarışma programında üçüncü finalist belirlendi. Jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna Şef'ın karşısına çıkan yarışmacılar finalist olmak için yarıştı. İnternet aramalarında "MasterChef'te kim elendi, 3. finalist kim oldu?" sorusuna yanıt aranıyor.

MasterChef Türkiye'de dün akşam kritik bir düello ekrana geldi. Çeyrek finalist iki yarışmacı Sergen ile Hasan, final için kapıştı.

MASTERCHEF'TE 3. FİNALİST KİM OLDU?

MasterChef'te 2021 sezonun bir önemli düellosu daha ekrana geldi. Son dörde kalan Sergen ile Hasan, arasında oynan oyunda finalist belli oldu. Günün sonunda toplamda en fazla puanı toplayan Hasan, MasterChef'in 3. finalisti oldu.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Sezon başından bu yana büyük heyecan ve mücadele içinde geçen Sergen, MasterChef'e sezon dördüncüsü olarak veda eden ismi oldu.

MASTERCHEF 2021 FİNALİSTLERİ KİM?

MasterChef'te çeyrek finale kalan yarışmacılar arasında finale çıkan ilk isim Eren oldu. İkinci finalist ise Tahsin oldu. Bu akşam yapılacak düelloda ise şeflerden daha fazla puan alan yarışmacı, Hasan üçüncü finalist oldu.

1- Eren

2- Tahsin

3- Hasan

Tüm Güneş haberleri için tıklayın