TV8 MasterChef 2. eleme adayı kim oldu? MasterChef 2. dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye yarışma programında heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu oynandı. 15 Aralık tarihli MasterChef yeni bölümde haftanın ilk eleme adayı dokunulmazlık oyunu sonrası belli oldu. Peki MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyunu kim kazandı, 2. eleme adayı kim oldu?

TV8 MasterChef 2. eleme adayı kim oldu" MasterChef 2. dokunulmazlığı kim kazandı"

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Kırmızı ve mavi takım arasında bu hafta kıyasıya bir mücadele yaşandı. Yayına giren son bölümde dokunulmazlık oyunu sonrası haftanın ikinci eleme adayı açıklandı. Peki MasterChef'te eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. On yedinci haftada Burcu ve Eren tarafından kurulan Mavi takım ve Kırmızı takım, ilk takım oyununda karşı karşıya geldi.

MasterChef Türkiye 2021'de lezzet mücadelesi tüm hızıyla sürüyor. Yaratıcılık konseptli dokunulmazlık oyununda verilen ürünler ile tatlı yapılması istendi. Kırmızı takımın kazandığı avantaj ise oyun öncesinde belli oldu. Kıyasıya mücadele sonunda kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık oyunu ve konsey ile bir eleme adayı belirlemek zorunda kaldı.

MASTERCHEF'TE 2. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de haftanın 2. Dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları bu akşam Kore mutfağından yemekler için mücadele etti. 4 farklı yemek çeşidi hazırlayan iki takım yarışmacıları, yemeklerin tamamlanmasıyla birlikte şeflere tadım yaptırdı.

Tadım aşamasının tamamlanmasıyla birlikte şefler tek tek hangi yemeği hangi takımın kazandığını açıkladı. Yapılan yemeklerin ve tadım işleminin ardından kırmızı takım 2. Dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Bu oyunda yarışmacılar Somer Şefin balık kelle pancake isimli yemeğini en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Yarışmacıların hazırladığı tabakların tadımı sonrasında en başarılı yemeği yapan Hasan, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

MASTERCHEF'TE 1. ve 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda Araz, bireysel dokunulmazlığı kazandı. Araz dışındaki üç yarışmacı için konseyde oylama yapıldı. Yarışmacıların kullandığı birer oy sonrasında en çok adı yazılan isim Mert oldu.

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda Hasan, bireysel dokunulmazlığı kazandı. Hasan ve Mert dışındaki iki yarışmacı için konseyde oylama yapıldı. Yarışmacıların kullandığı birer oy sonrasında en çok adı yazılan isim Araz oldu. Böylelikle haftanın 2. Eleme adayı Mavi takımda Araz olarak belirlendi.

1- Mert

2- Araz

  • masterchef
  • dokunulmazlık oyunu
  • eleme adayı kim oldu
Tüm Güneş haberleri için tıklayın