MasterChef'te 2. şef önlüğü kim aldı, kim kazandı? MasterChef ikinci çeyrek finalist kim oldu?

MasterChef Türkiye adlı yarışma programında çeyrek finalistlerin belirlenmeye devam ediyor. Her sahnesiyle büyük ilgiyle izlenen MasterChef'te çeyrek finale çıkmak isteyen yarışmacılar şeflerin karşısında hünerlerini gösterdi. Yaratıcılık yemeği ile şeflerden yüksek puan alan ikinci çeyrek finalist ve şef önlüğü almaya hak kazanacak. Peki MasterChef ikinci çeyrek finalist kim oldu? 2. şef önlüğü kim aldı, kim kazandı?

MasterChef'te 2. şef önlüğü kim aldı, kim kazandı" MasterChef ikinci çeyrek finalist kim oldu"


MasterChef Türkiye'de ikinci çeyrek finalisti belirlemek için 4 Ocak tarihinde iki oyun oynandı. Jüri üyeleri karşısına çıkan yarışmacılar hünerlerini gösterdiler. Kıyasıya mücadelenin devam ettiği MasterChef yarışma programında ikinci şef önlüğü alarak çeyrek finale yükselen isim belli oldu. Peki MasterChef 4 Ocak tarihinde şef ceketini kim giydi, kim kazandı, ikinci çeyrek finalist kim oldu?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de çeyrek final mücadelesi devam ediyor. 4 yarışmacı çeyrek finale kalmak için kıyasıya mücadele verirken haftanın ikinci çeyrek finalisti belli oldu.

MasterChef Türkiye'ye bu akşam özel bir konuk katıldı. İrlanda'da Dede isimli restoranı ile Michelin Yıldızı alan Ahmet Dede Şef, ilk turda yarışmacılara zorlu bir yemek tarifi ile karşılarına çıktı. Şeflerden yüksek puan almak isteyen yarışmacılar, tüm maharetlerini sergiledi.

MASTERCHEF'TE 2. FİNALİST KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'de ikinci çeyrek finalist açıklandı.

MasterChef'te final heyecanı sürüyor. Yarışmada ikinci önlüğün sahibini bulması için adaylar, konuk şef Ahmet Dede'nin imza tabağı zerdeçallı fener balığı tava, acılı çayır lavaş lakerda yemeğini yaptı ve 30 puanla Hasan liderliği elde etti.

İkinci aşamada ise dört yarışmacı doya sosu ile yaratıcı lezzetler yapmak için tezgah başına geçti. Yemeklerin jüri üyeleri tarafından tanım aşaması ardından en yüksek puanı alan Hasan ikinci finalist oldu ve ceketin sahibi oldu.

Şef ceketini alan Hasan, "Çok mutluyum şefim. Sezon sonuna kadar bunu bekliyorduk. Şu an hak etmiş olduğum üniformama kavuştum. Biz bunun için buradaydık. Şampiyonluk için yolumuza devam edeceğiz. Ceketimi üzerime giyerken hislerim bambaşkaydı." dedi.

MasterChef'te ilk önlüğü kim aldı? 3 Ocak MasterChef Türkiye'de ilk çeyrek finalist kim oldu?

MasterChef Sergen kimdir, kaç yaşında? MasterChef ilk finalist Sergen Özen aslen nereli?

MASTERCHEF TÜRKİYE BÜYÜK ÖDÜL NE?

MasterChef Türkiye 2021'in birincisine verilecek ödül henüz açıklanmadı. Fakat MasterChef 3. sezonda birinciye 500 bin TL ödül vereceği açıklanmıştı. 2020 yılında yapılan MasterChef Türkiye birincisine şampiyonluk kupasının yanında lüks bir otomobil verilmişti

Tüm Güneş haberleri için tıklayın