MasterChef Dilara kimdir, elendi mi? MasterChef Dilara Başaran kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye'de heyecanlı anlar yaşanıyor. Dün akşam MasterChef Dilara son 4 finaliste olabilmek için kıyasıya mücadele verdi. Finale kalıp kalmayacağı mücadelenin ardından belli oldu. Peki, MasterChef Dilara kimdir, elendi mi? MasterChef Dilara Başaran kaç yaşında, nereli?

MasterChef Dilara kimdir, elendi mi" MasterChef Dilara Başaran kaç yaşında, nereli"

MasterChef Dilara kimdir, elendi mi? MasterChef Dilara Başaran kaç yaşında, nereli? gibi sorular araştırılıyor. TV 8'de ekrana gelen yemek yarışmasında dün akşam son 4 finalist belli oldu. Kıyasıya mücadelenin yaşanacağı programda bir isim yarışmaya veda etti.

MASTERCHEF DİLARA KİMDİR?

MasterChef Dilara, 1997 yılında doğdu. Liseyi Turizm Anadolu Lisesi'nde okuyan Dilara, ardından Turizm Otel İşletmeciliği bitirmiştir. 8 yıllık meslek hayatının 2 yılını Kuveyt'te geçiren MasterChef Dilara Başaran, iyi seviyede İngilizce bilmektedir.

ANA KADROYA NASIL GİRDİ?

Birinci turda yorumunu kattığı 'tavada levrek' yemeği yapan genç yarışmacı, jüri üyelerinden tam not aldı ve bir üst tura çıkmayı başardı.

İkinci turda katıldığı üçlü düelloda MasterChef Dilara, MasterChef Bozbey ve MasterChef Rümeysa ile karşı karşıya geldi. Üç yarışmacıdan, 40 dakika içerisinde soğan dolması yapmaları istendi. Düelloda en başarılı yemeği yapan Dilara bir üst tur olan 3. tura çıktı.

Final turunda ilk grupta yer alan Dilara Başaran, ilk bölümde tiramisu yapıldığı oyunda sonraki tura geçen beş isimden biri idi. Yaratıcılık oyununda ise ana ürün olarak mısır verildi. Gecenin en iyi yaratıcı tabağını çıkaran Dilara, MasterChef 2021 kadrosuna giren üçüncü isim oldu.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın