Mahkum 4. bölüm full izle! Mahkum son bölüm tek parça izle!

Mahkum 4. bölümü dün akşam ekrana geldi. Her perşembe yayınlanan dizi izleyenlerden tam not alarak reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Mahkum 4. bölümde bu akşam, Fırat bir yandan ipuçlarını kovalarken diğer tarafta Cemre, davanın seyrini değiştirecek bir hamle yapar...

Mahkum 4. bölüm full izle! Mahkum son bölüm tek parça izle!

Mahkum 4. bölümü izlemek isteyenler araştırmalarından konuya yer veriyor. Dün akşam Mahkum 4. bölümü ile izleyenleri soluksuz bıraktı. Fox Tv'de seyirci karşısına çıkan yapım Mahkum 4. bölümde, Hücre duvarına kazıdığı ipuçlarının peşinde olan Fırat, Hacı'yı köşe bucak arar.

MAHKUM 4. BÖLÜM FULL İZLE!

MAHKUM 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Yalnız değilsin Savcı. Bütün insanlar mahkum. Kimi özgürlüğe, kimi köleliğe..."

Hücre duvarına kazıdığı ipuçlarının peşinde olan Fırat, Hacı'yı köşe bucak arar. İpuçlarını vermeye kolay kolay niyetli olmayan Hacı, Fırat'ı büyük riske sokacak isteklerin peşindedir.

Fırat bir yandan ipuçlarını kovalarken diğer tarafta Cemre, davanın seyrini değiştirecek bir hamle yapar. Yeniden olay yeri canlandırma için savcılığı büyük baskı altına almıştır.

Savaş'ın geçmişinden gelen gizemli kadın Ferda, Barış'ın hayatını allak bullak eder. Zarfları kimin yolladığını çözmeye çalışırken, bir de bu kadının ortaya çıkması Barış'ı iyiden iyiye köşeye sıkıştırır.

Yoksa o zarfları yollayan Ferda mıdır? Barış, Sasha'nın da yardımıyla bu çok bilinmeyenli denklemi çözme mücadelesine girişir...

MAHKUM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cinayet günü verdiği ifadeyi okuyan Fırat, deliye döner. Suçunu kabullendiği anda Cemre'nin sorduğu sorularla, yeni bir açmazın içinde bulur kendini.

Soruşturmayı derinleştirip detayların peşine takılan Cemre, yeni ipuçlarıyla Tahir'in karşısına çıkar.

Savaş Yesari rolünü başarılı şekilde sürdüren Barış, babasının talimatı ile yeni bir sınavla karşı karşıya kalır.

Eskrim sporunda başarılı olan Savaş'ın yerine, bir şampiyonla karşı karşıya gelecektir. Gösteriye hazırlanırken hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın