Mahkum 10. bölüm izle tek parça! Mahkum son bölüm izle kesintisiz, full!

Her yeni bölümünde heyecanın eksik olmadığı dizi Mahkum'un 10. bölümü bu akşam yayınlanacak. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'nun başrolde yer aldığı, hikayesi ile dikkat çeken dizi Mahkum'da bu hafta alevlerin içinde kalan Fırat, ona ve arkadaşlarına bu komployu kuran ismin peşindedir. Cehennemin ortasından kurtulmaya çalışırken, zekasıyla bunu fırsata çevirir...

Mahkum 10. bölüm izle tek parça! Mahkum son bölüm izle kesintisiz, full!

Fox Tv'nin başarılı dizisi Mahkum bu akşam 10. bölümü ile ekrana geliyor. Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği Fox Tv ekranlarının yeni ve iddialı dizisi Mahkum'da bu hafta Rafi'nin büyük meydan okuması karşısında seçim yapmak zorunda kalan Barış, yeni bir yola girmek üzeredir. Savaş'ın karanlık geçmişini aydınlatmaya çalışırken, ailesini korumak için büyük mücadele vermeye devam eder...

MAHKUM 10. BÖLÜM İZLE KESİNTİSİZ!

MAHKUM 10. BÖLÜM ÖZETİ

"Adalet er ya da geç yerini bulacak!"

Rafi'nin büyük meydan okuması karşısında seçim yapmak zorunda kalan Barış, yeni bir yola girmek üzeredir. Savaş'ın karanlık geçmişini aydınlatmaya çalışırken, ailesini korumak için büyük mücadele vermeye devam eder.

İşlemediği günahların bedelini ödeme zamanı gelmiştir. Zaman, Barış'ın aleyhine akmaya başlar.

Fırat'a desteğini gizlice sürdüren Cemre, Tahir ile ilgili büyük bir sırrı öğrenir. Fırat'a büyük ızdırap verecek bu sırrı açıklayabilecek midir?

Alevlerin içinde kalan Fırat, ona ve arkadaşlarına bu komployu kuran ismin peşindedir. Cehennemin ortasından kurtulmaya çalışırken, zekasıyla bunu fırsata çevirir. Büyük kaçış planında önemli bir koz öğrenmiştir.

Ya bu cezavinden kaçacak ya da burada ölecek. Fırat büyük sona bir adım daha yaklaşır. Bu dört duvar arasından çıkabilecek midir?

  • Mahkum 10 bölüm izle
  • Mahkum son bölüm izle
  • Mahkum izle
  • fox tv Mahkum izle
  • Mahkum izle kesintisiz
Tüm Güneş haberleri için tıklayın