Mahkum ilk bölüm izle full! Mahkum 1. bölüm izle tek parça, kesintisiz!

MF Yapım imzalı yeni dizi 'Mahkum' dün akşam ilk bölümü ile ekrana geldi. 'Innocent Defendant' dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek 'Mahkum'da idealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur.

Mahkum ilk bölüm izle full! Mahkum 1. bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Fox Tv'nin yeni dizisi Mahkum, dün akşam başladı. Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş'in uyarladığı Mahkum, Kore dizisi "Innocent Defendant"ın uyarlaması olarak ekrana geliyor. Dizi ilk bölümünden sonra perşembe akşamları yayınlanacak.

MAHKUM 1. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA

MAHKUM 1. BÖLÜM ÖZETİ

Onurlu bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut; Türkiye'nin en güçlü ailelerinden Yesariler'in oğlu Barış Yesari'nin işlediği kadın cinayeti dosyasını üstlenir.

Mahkum 2. bölüm ne zaman? Mahkum yeni bölümler hangi günler?

İşlediği cinayetin üstünü, ailesinden aldığı güçle örtmeye çalışan Barış, karşısında hiç görmediği tarzdan bir savcıyla, Fırat'la karşı karşıya gelir.

Fırat tehlikesi büyüdükçe büyür, Barış iyice köşeye sıkışır.

Her ne olursa olsun dosyanın peşini bırakmayan Fırat'ın hayatı, bir gecede kabusa dönüşür. Eşi Zeynep ve kızı Nazlı ile doğum gününü kutladıkları gecenin sabahında gözünü hapishanede açar.

Mahkum konusu nedir, oyuncuları kimler? Mahkum hangi diziden uyarlama?

Zeynep'in ve kızı Nazlı'nın cinayet zanlısı olarak yargılanmaktadır. Fakat Fırat geriye dönük hiçbir şey hatırlamaz...

Mahkum'un Fırat'ı Onur Tuna kimdir? Onur Tuna kaç yaşında, nereli?

İsmail Hacıoğlu Mahkum'da iki karakteri canlandırıyor! İsmail Hacıoğlu kimdir, kaç yaşında?

Tüm Güneş haberleri için tıklayın