Kırmızı Oda 51. yeni bölüm fragmanı yayında! Kırmızı Oda dizisi 51. bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

Kırmızı Oda 51. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda yine heyecan dolu bir bölüm ile bu hafta izleyicileri ekrana kilitleyecek. Başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral'in paylaştığı Kırmızı Oda 51. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Kırmızı Oda 51. yeni bölüm fragmanı yayında! Kırmızı Oda dizisi 51. bölümde izleyiciyi neler bekliyor"

Kırmızı Oda dizisinin 51. bölüm ile ilgili merakla beklenen ilk fragmanı TV8 izleyicisiyle buluştu. Onur Güvenatam'ın yapımcılığını ve Banu Kiremitçi'nin senaryosunu üstlendiği bir psikolojik drama dizisi olan Kırmızı Oda 51. bölüm fragmanı şimdiden büyük ilgi gördü. Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyiciyi hikayesi ile dikkat çeken Kırmızı Oda 51. yeni bölümü için heyecan dorukta.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun 2004'te yayınlanan Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi 12 Kasım Cuma akşamı TV8'de.

KIRMIZI ODA 51. BÖLÜM FRAGMANI

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KONUSU

Gerçek hayatta yaşanmış ve artık yaşamlarında bir tıkanıklığa sebep olarak acı veren gerçek kesitlerin kaleme alınarak canlandırıldığı Kırmızı Oda dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları ile ilgili hikâyeleri canlandırılıyor. Kırmızı Oda dizisinde izleyici ile buluşacak olan her hayat hikâyesinin altında yatan korkuları, acıları, sevinçleri, mutluluk ve hüzünleri irdelenirken izleyicinin de ruhunun kapalı kapıları aralanarak belki de kendi yaşamlarını sorgulayacakları kendinden birer parça bulacaklardır. Psikiyatri kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kendilerinin dahi akıllarına getirmekten korktukları ve kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikâyelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve geleceklerine dair izleri fark ederek yaşamlarını sorgulayacakları etkileyici bir dram psikolojik dizisi olacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

Tüm Güneş haberleri için tıklayın