Kayseri Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi? Kayseri'de bugün okullar tatil mi?

Kayseri'de etkili olan kar yağışı nedeniyle öğrenciler, Kayseri'de bugün okullar tatil mi? Kayseri Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi? gibi sorulara yanıt arıyor. Bugün şehirde etkisini göstermesini bekleyen kar yağışının ardından Kayseri Valiliği'nden kar tatili açıklaması bekleniyor.

Kayseri Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi" Kayseri'de bugün okullar tatil mi"

Kayseri'de bugün okullar tatil olup olmadığı merak konusu oldu. Pek çok ilde kar yağışı nedeniyle eğitime kısa bir ara verildi. Hem öğrenciler hem de veliler Kayseri'de bugün okullar tatil mi? Kayseri Valiliği'nden kar tatili açıklaması geldi mi? sorularına yanıt arıyor.

KAYSERİ'DE BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ?

Kayseri Valiliği'nden kar tatiline yönelik henüz bir açıklama gelmedi. Detaylar netleşince haberimizde yer alacaktır.

İLLERE GÖRE HAVA DURUMU

İSTANBUL °C, 5°C

Parçalı ve çok bulutlu, kuvveti olmak üzere yağmur ve sağanak yağışlı, öğle saatlerinden itibaren yüksek kesimleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı

ANKARA °C, 12°C

Parçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde yağmurlu, zamanla karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam saatlerinde kuvvetli olması bekleniyor.

İZMİR °C, 12°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların akşam saatlerine kadar yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

ANTALYA °C, 16°C

Parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

ZONGULDAK °C, 15°C

Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların öğle saatlerinden itibaren kuvvetli olması bekleniyor.

TRABZON °C, 16°C

Parçalı ve az bulutlu

ERZURUM °C, 1°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı kar yağışlı

DİYARBAKIR °C, 7°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı

Tüm Güneş haberleri için tıklayın