Kanunsuz Topraklar bitecek mi? Kanunsuz Topraklar final mi yapacak?

Kanunsuz Topraklar final mi yapacak, sorusu gündeme geldi. Dizinin takipçileri konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber oturuyor. Peki, Kanunsuz Topraklar final mi yapacak? Kanunsuz Topraklar bitecek mi?

Kanunsuz Topraklar bitecek mi" Kanunsuz Topraklar final mi yapacak"

Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin başrollerinde yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi yayın akışında kaldırılınca Kanunsuz Topraklar final mi yapacak? Kanunsuz Topraklar bitecek mi? gibi soruların yanıtı merak edildi. İşte tüm detaylar...

KANUNSUZ TOPRAKLAR FİNAL Mİ YAPACAK?

Yapımının Fox Tv'nin yayın akışından kaldırılması merak konusu oldu. Kanunsuz Topraklar final mi yapıp yapmayacağına ilişkin henüz bir açıklama gelmedi. Diziye dair resmi bir açıklama gelince haberimize eklenecektir.

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NEDİR?

1939 yılında kömür şehri Zonguldak'ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik bey'in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır. Malik bey'in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut'a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem'i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın