Kanseri atlatan Canan Ergüder yaşadığı zorlu süreci anlattı!

Kansere yakalanan ve hastalığı atlatan Canan Ergüder, yaşadıklarını ilk kez anlattı. kemoterapi yüzünden saçlarının dökülmesinin kendisinde travmatik bir deneyim olduğunu söyleyen Ergüder, 6 ay sonra ne olacağını bilmediğini söyledi.

Kanseri atlatan Canan Ergüder yaşadığı zorlu süreci anlattı!

Geçirdiği kanser hastalığı sürecini atlatan ve eski sağlığına yeniden kavuşmaya başlayan oyuncu Canan Ergüder, duygularını ve yaşadığı travmatik süreci ilk kez anlatan Canan Ergüder, Hürriyet'e yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Şu an için artık temizim ama altı ay sonra ne olacak belli değil. Saçlarımı kaybedene kadar kendimi bu kadar saçlarım üzerinden tanımladığımı bilmiyordum. İlk peruk deneyimimde, kafaya yapıştırılan modellerden aldım. Kafama yaklaştıkları an nefes alamıyor gibi hissetim. Neredeyse bir panik atak yaşadım. Kel hâlimi hiç görmedim zaten.

Önüme perde çekildi ve ben aynaya bakmadan saçlarım sıfıra vuruldu. Zor bir andı benim için. Bir hafta sonra peruğun bakımına gittiğim zaman o noktada görmek istedim. Kafa şeklimi çok beğendim, bu kadar beklemiyordum. 'Kel olmak baya yakıştı' diye düşündüm.

Hasta olmadan önce de bunu yapmak aklımdaydı. Bu, hızlandırdı. Ona dair şeyler yazıyorum; neyi nasıl söylediğini, onun bu durumla nasıl baş ettiğini. Daha olgun bir haliyle okuması amacıyla yazdığım yazılar. Oğlumla çok keyifli bir ilişkimiz var. Bana verilmiş en güzel hediye."

Tüm Güneş haberleri için tıklayın