MasterChef Hasan Biltekin kimdir, aslen nereli, Instagram hesabı var mı? MasterChef 2021 ikincisi olan Hasan kimdir, kaç yaşında?

Hasan Biltekin, MasterChef Türkiye 2021 sezonunda finalinde ikinci olan isimler arasında. 14 Ocak Cuma günü şampiyonluk için yarışan fakat ikinci olan Hasan Biltekin'nın hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Peki MasterChef Hasan Biltekin kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi? Instagram hesabı nedir?

MasterChef Hasan Biltekin kimdir, aslen nereli, Instagram hesabı var mı" MasterChef 2021 ikincisi olan Hasan kimdir, kaç yaşında"

Hasan Biltekin, MasterChef'te finalde yarışan ve ikincili elde eden isim oldu. Şampiyonluğa çok yaklaşan fakat ikinci olan MasterChef Türkiye yarışmacısı Hasan Biltekin ile ilgili merak edilenleri bu haberimizde derledik. Söz konusu internet aramalarında "MasterChef Hasan kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi? Instagram hesabı nedir?" soruların yanıtları haberimizde.

HASAN BİLTEKİN KİMDİR?

Hasan Biltekin, 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. 184 cm boyunda ve 78 kilo olan yarışmacı, liseyi Turizm Otelcilik Okulu'nda tamamladı. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu Mezunudur.

AŞÇILIK KARİYERİ VE KAZANDIĞI ÖDÜLLER

Aşçılık mezunu olan Hasan Biltekin, 2 yıl boyunca üniversitenin takım kaptanlığı görevini yerine getirdi. Yemek sektöründe liseden beri yer almakta, Otel koordinatörlüğü ve Nevşehir belediye spor kulübü mutfak şefliği yapmaktadır.

Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda altın, gümüş ve bronz, toplamda 18 madalya ve kupa kazandı.

MasterChef'e 2 kez katılmış bir yarışmacıdır. Geçen sene 3 evet oyu almıştı ancak annesinin rahatsızlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyip annesinin yanına gitmişti.

INSTAGRAM HESABI NEDİR?

MasterChef 2021 ana kadrosuna giren Hasan Biltekin'in renkli bir Instagram hesabı bulunuyor. İzleyicilerin merak edip araştırdığı Instagram hesabı "hasanbiltekinnn" kullanıcı adıyla yer alıyor. Yaptığı yemekler ile birlikte sosyal hayatında paylaşımların yer aldığı Instagram hesabında şu anda 203 bin takipçisi var.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın