Gülşen Bubikoğlu'nun kızı Zeynep İnanoğlu'nun eşi bakın kim çıktı! Meğer ünlü gazeteciyle evliymiş

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından olan Gülşen Bubikoğlu'nun Türker İnanoğlu ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Zeynep İnanoğlu'nun eşi ortaya çıktı. Zeynep İnanoğlu'nun ünlü gazeteci ile evli olduğu ortaya çıktı.

Gülşen Bubikoğlu'nun kızı Zeynep İnanoğlu'nun eşi bakın kim çıktı! Meğer ünlü gazeteciyle evliymiş

Bir döneme damgasını vuran Tarık Akan ile rol aldığı filmlerle hafızalarda yer edinen Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Gülşen Bubikoğlu, özel hayatıyla da merak ediliyor.

Gözlerden uzak bir yaşam tercih eden Gülşen Bubikoğlu'nun 1974 yılında nikah masasına oturduğu Türker İnanoğlu ile evliliğinden Zeynep adını verdiği kızı dünyaya geldi.

Alişan'ın eşi Buse Varol imaj değiştirdi... Gören herkes aynı şeyi söyledi: Eski haline geri dön

ZEYNEP İNANOĞLU CÜNEYT ÖZDEMİR İLE EVLİ

Zeynep İnanoğlu'nun eşi ünlü gazeteci çıktı. Bu kişi gazeteci Cüneyt Özdemir. 3 Şubat 2011 tarihinde evlenen çiftin Ali Mavi isminde oğulları vardır.

ZEYNEP İNANOĞLU KİMDİR?

Eğitim hayatında parmakla gösterilen Zeynep İnanoğlu, İstanbul'da 1995 yılında Koç Lisesi'ni birincilikle bitirdi. ABD'de Harvard Üniversitesi Elektrik, Bilgisayar ve Sistem Mühendisliği bölümünden 1999 yılında Elektrik Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu. MIT Media Lab, Speech & Mobility Group'ta araştırma görevlisi olarak görev aldı.Zeynep İnanoğlu, ABDWashington kentindeki Microstrategy Inc. adlı bilgisayar teknolojileri üreten bir şirkette 3 sene çalıştı. İngiltere'de Cambridge Üniversitesi'nde 2002 – 2003 yıllarında yüksek lisansını yaptı. 2003 – 2004 yıllarında konuşma arayüzü grubu, araştırma görevlisi olarak çalıştı ve 2004 – 2007 yıllarında doktorasını yaparak mezun oldu.

Deha Bilimlier ve Gülşah Saraçoğlu'nun yasak aşkıyla ilgili Bircan Bali'den ortalığı karıştıracak itiraf

Doktorasını yapay zeka kapsamına giren ses sentezleme ve makine öğrenimi üzerine yaptı. Doktorasını "seslerin farklı duygulara dönüştürülmesi" ile ilgili hazırlayan İnanoğlu'nun, 250 sayfalık doktora tezi, 20-30 sayfalık bir makale halinde, teknoloji dünyasının prestijli yayınlarından Speech Communication (Sesle İletişim) dergisinde 2010 yılında yayımladı. Zeynep İnanoğlu, 2007 yılında İngiltere'deki kuruluş halindeki Phonetic Arts'ta ortak ve mühendis olarak çalışmaya başladı. Ortakları arasında yer aldığı Phonetic Arts, bünyesindeki araştırma ve mühendislik ekipleriyle, yapay konuşma, bilgisayar üzerinde ses tanıma ve dönüştürme teknolojileri üzerine ileri seviyede çalışmalar yapmaya başladı. Zeynep İnanoğlu'nun ses tanıma konusu üzerine ABD'de 3 patenti vardır.

Hande Erçel, Özge Yağız ve Aslı Atıl da var... İşte dünyanın en güzel yüzüne sahip 100 kadını!

Sahneye sarhoş çıktığı iddia edilen Tuğba Özerk gerçeği açıkladı! Meğer kimsenin bilmediği bir hastalığı varmış

Tüm Güneş haberleri için tıklayın