Gülçin Ergül'den yeni klibinde Hepsi grubu kızlarına jest

Hepsi grubundaki arkadaşları Cemre Kemer, Yasemin Yürük ve Eren Bakıcı ile aralarındaki buzları eriten Gülçin Ergül yeni şarkısı 'Birbirimizde İyi Gelmiyoruz'un klibinde eski grup arkadaşları ile çekildiği bir fotoğrafın görülmesi dikkat çekti. Gülçin Ergül'ün arkadaşlarına klbinde yer vermesi Twitter'da gündem oldu.

Gülçin Ergül'den yeni klibinde Hepsi grubu kızlarına jest

Bir döneme damgasını vuran Hepsi grubu üyeleri Cemre Kemer, Yasemin Yürük ve Eren Bakıcı ile sorunlar yaşayan Gülçin Ergül müzik kariyerine yalnız devam etme kararı aldı. Grubun ayrılması ise hayranlarını derinden sarstı.

Gülçin Ergül ve Hepsi grubu kızları yıllar sonra bir araya gelerek aralarındaki buzları eritti. Hepsi grubunun barışması hayranlarını çok sevindirdi.

Gülçin Ergün geçtiğimiz gün "Birbirimize İyi Gelmiyoruz" şarkısının klibini yayınladı. Klibin giriş sahnesinde Hepsi grubu ile çekildiği fotoğrafa yer veren Gülçin Ergül, sosyal medyada gündem oldu.

Bir sosyal medya kullanıcısı klipten kareyi paylaşıp "Şarkının ismi ve klibin başlangıcındaki fotoğraf detayı... Mahvoldum" yorumunu yazdı.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın