O Ses Türkiye Yılbaşı Özel konuğu Gökçe Bahadır herkesi büyüledi! Gökçe Bahadır kaç yaşında, nerelidir?

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel konukları arasında Gökçe Bahadır da yer alıyor. Siyah derin yırtmaçlı elbisesiyle herkesi büyüleyen Gökçe Bahadır'ın sesi de çok beğenildi. Şimdilerde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin başrolünde yer alan Gökçe Bahadır'ın hayatı merak konusu oldu. Peki, Gökçe Bahadır kaç yaşında, nerelidir?

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel konuğu Gökçe Bahadır herkesi büyüledi! Gökçe Bahadır kaç yaşında, nerelidir"

Gökçe Bahadır, 2022 O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına konuk olarak katılıyor. Derin yırtmaçlı kıyafetiyle herkesi büyüleyen Gökçe Bahadır ile ilgili aramalar hız kazandı. Peki, Gökçe Bahadır kaç yaşında, nerelidir? Gökçe Bahadır hangi dizilerde oynadı? İşte Gökçe Bahadır ile ilgili merak edilenler...

GÖKÇE BAHADIR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakteri ile tanındı. Kayıp Şehir dizisindeki performansı ile ödüller aldı. Yaprak Dökümü, Aramızda Kalsın, Ufak Tefek Cinayetler, Kulüp dizileri rol aldığı yapımlar arasındadır.

Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Akademi'de okurken bir yandan da Fenerbahçe FM'de radyo programı sundu. Okuldan mezun olduktan sonra Best TV'de VJ'lik, ardından Show TV'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

2001 yılında "Tatlı Hayat", 2002 yılında "Beşik Kertmesi", 2003 yılında "Mühürlü Güller" gibi dönemin başarılı dizilerinde bölüm oyunculuğu yaptı. 2003-2005 yılları arasında "Hayat Bilgisi" dizisinde "Törpü" karakterini canlandırdı ve geniş kitlelerce tanındı.

Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk'te yayınlanan "JoJo" adlı çocuk programını sundu. "Yaprak Dökümü" dizisinde "Leyla" karakterini canlandırmıştır. "Kayıp Şehir" dizisinde başrol oyuncusudur.Gökçe Bahadır'ın hobileri arasında dans etmek, şarkı söylemek, kitap okumak, Film seyretmek, müzik dinlemek var. 2010 yılında bir çorap markasının reklam filminde oynadı.

Gökçe Bahadır, oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu oyuncu Ali Sunal ile 22 Temmuz 2011 tarihinde evlendi. 23 Şubat 2012 tarihinde boşandı.

2015 yılının Ekim ayında yayınlanmaya başlayan "Hatırla Gönül" adlı dizide Gökçe Bahadır, Engin Öztürk, Onur Saylak ve Selen Öztürk birlikte rol aldı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterine hayat verdi.

Gökçe Bahadır, 2021 yapımı Kulüp adlı internet dizisinde Matilda, Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde avukat Azra karakterini canlandırdı.

GÖKÇE BAHADIR'IN OYNADIĞI DİZİLER VE FİLMLER

2017-2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Oya)(TV Dizisi)

2017 – Adı Efsane (Bahar) (TV Dizisi)

2017 – Aşk Uykusu (Yonca) (Sinema filmi)

2015 – Hatırla Gönül (Gönül) (TV Dizisi)

2014 – Bana Masal Anlatma (Neriman) (Sinema filmi)

2013 – Aramızda Kalsın (Yadigar Yıldız) (TV Dizisi)

2012 – Kayıp Şehir (Aysel) (TV Dizisi)

2011 – Dedemin İnsanları (Sinema filmi)

2011 – Sensiz Olmaz (Begüm) (TV Dizisi)

2006-2010 – Yaprak Dökümü (Leyla) (TV Dizisi)

2009 – Hırçın Kız Kadife (Kadife) (Sinema filmi)

2004 – Yol Palas Cinayeti

2004 – Hayat Bilgisi (Törpü Yeliz) (TV Dizisi)

2003 – Mühürlü Güller (TV Dizisi)

2002 – Beşik Kertmesi (TV Dizisi)

2001 – Tatlı Hayat (TV Dizisi)

Tüm Güneş haberleri için tıklayın