Gelinim Mutfakta sunucusu Songül Karlı kimdir? Songül Karlı kaç yaşında, aslen nereli, eşi kim?

Hafta içi her gün Kanal D'de yayınlanan program Gelinim Mutfakta'nın bu haftaki sunucusu Songül Karlı oldu. 90'lı yıllarda televizyon kariyerine adım atan başarılı isim Derman Sendedir ile müzik piyasasına giriş yapmıştır. Peki, Gelinim Mutfakta sunucusu Songül Karlı kimdir? Songül Karlı kaç yaşında, nereli, eşi kim? İşte detaylar...

Gelinim Mutfakta sunucusu Songül Karlı kimdir" Songül Karlı kaç yaşında, aslen nereli, eşi kim"

Gelinim Mutfakta'nın sunucusu Songül Karlı izleyenleri ekran başına kilitledi. Derman Sendedir ile müzik piyasasına katılan Karlı, daha sonra kısa bir süre de olsa dizilerde oyunculuk deneyimi yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta sunucusu Songül Karlı kimdir? Songül Karlı kaç yaşında, nereli, eşi kim?

GELİNİM MUTFAKTA SUNUCUSU SONGÜL KARLI KİMDİR?

Songül Karlı, 15 Eylül 1973 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 991 yılında ilk albümü Derman Sendedir ile müzik piyasasına girdi.

Günümüzde müzik yaşamına ara veren sanatçı, 90'larda başladığı televizyon kariyerinde, kısa bir süre de olsa dizilerde oyunculuk deneyimi yaşadı. 2007 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Songül Karlı İle Cumartesi programını sunduktan sonra, 2008 yılında FOX'ta başlayan ve 2013 yılında sona eren evlendirme programı Su Gibi'yi sanatçı Uğur Arslan ile birlikte sundu. 2016 yılında TV 8'de Songül Karlı ile Evlilik Yolunda adlı programı sundu.

SONGÜL KARLI EŞİ KİM?

2008 yılında boşandığı Baykal Gümüş'ten bir çocuğu olan sanatçı, 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı Su Gibi ekranlarında Metin Yüncü ile canlı yayında evlendi.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın