Gaziantep bebek döven adam Yunus Göç kimdir? Gaziantep 3 aylık bebeğe işkence eden baba Yunus Göç tutuklandı mı, ifadesinde ne dedi?

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde 3 aylık bebeği döven baba Yunus Göç'ün videosu sosyal medyada gündeme bomba gibi düştü. Eşi tarafından çekilen video kısa sürede milyonlarca kişiye ulaştı. Savcılıkta çıkarılan soruşturma kapsamında yakalanan Yunus Göç'ün 3 aylık bebeği Cihan Göç'ü dövdüğü anların görüntüsü sosyal medyada infiale sebep oldu. Büyük tepkilere yol açan bu durum üzerine internet aramalarında 'Gaziantep bebek döven adam Yunus Göç kimdir? Gaziantep 3 aylık bebeğe işkence eden baba Yunus Göç tutuklandı mı, ifadesinde ne dedi?' sorusuna yanıt arandı.

Gaziantep bebek döven adam Yunus Göç kimdir" Gaziantep 3 aylık bebeğe işkence eden baba Yunus Göç tutuklandı mı, ifadesinde ne dedi"

Gaziantep'te 3 aylık bebek Cihan Göç'ü bebeği döven baba Yunus Göç'ün skandal videosu gündemde. Annesi tarafından çekilen video baba Yunus Göç'ü ele verdi. Görüntülerde bebeği döven baba sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. Peki Gaziantep'te 3 aylık bebek Cihan Göç'ü döven baba Yunus Göç kimdir, kaç yaşında nereli, tutuklandı mı?

GAZİANTEP'TE BEBEĞE İŞKENCE!

Gaziantep'te bir babanın bebeğine uyguladığı şiddet sosyal medyada büyük tepki topladı. Görüntüler sonrası Gaziantep Valiliği inceleme başlattı. Gözaltına alınan Yunus Göç, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Olayla ilgili konuşan gözü yaşlı anne Semra Göç, eşinin en ağır cezayı almasını istediğini belirterek, 'Beni mutfağa çay ve yemek yapmaya gönderiyordu. O sırada da çocuğu dövüyordu. O dövdüğü esnada kapı deliğinden bakmak istedim. Anahtarı çıkarıp delikten baktım. Çocuğun suratına avcunun içiyle vuruyordu. Birden çok kötü oldum, geri çekildim. Nefes alamadım. Nefesim kesildi.' dedi.

TÜRKİYE'Yİ İSYAN ETTİREN GÖRÜNTÜ

Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Kahvelipınar Mahallesi'nde yaşayan Yunus Göç'ün, 3 aylık bebeği Cihan Göç'ü dövdüğü anların görüntüsü sosyal medyada büyük yankı buldu. Anne Semra Göç'ün evin odasına gizlediği telefon kamerasına cani babanın minik bebeği acımasızca dövdüğü anlar yansıdı. Minik Cihan başına aldığı darbelerden beyin kanaması geçirirken anne Göç ise evden ayrılarak ailesinin yanına sığındı. Annenin şikayeti üzerine baba Göç gözaltına alındı.

Gaziantep'te infial yaratan görüntüler! 3 aylık bebeğe işkence!

YUNUS GÖÇ KİMDİR, TUTUKLANDI MI?

Ağlayan bebeğini dövdüğü için gözaltına alınan Yunus Göç, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, Kahvelipınar Mahallesi'nde meydana gelen Cihan bebeğin darp edilmesine ilişkin soruşturmada baba Yunus Göç'ün gözaltına alındığı belirtilerek şöyle denildi:

"29.11.2021 tarihinde ilimiz Kahvelipınar Mahallesi'nde meydana gelen bir aylık bebeğin darp edilmesi olayı ile ilgili olarak başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan şüpheli Y.G. sevk edildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanmıştır. Mağdur çocuğun şu an yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam etmekte olup, mağdur çocuğun annesinin ifade alım süreci Adli Görüşme Odasında devam etmektedir. Alınacak ifade ve elde edilen deliller gereğince mağdur çocuk için 5395 sayılı Çocuk Koruma Kanunu ve annesi için de 6284 sayılı Kanun uyarınca gereken tedbir kararları alınacaktır."

Türkiye'yi isyan ettiren görüntü... Gaziantep'te işkence edilen bebeğin annesi ilk kez konuştu!

Tüm Güneş haberleri için tıklayın