Evlilik Hakkında Her Şey 16. bölüm full izle! Fox Tv Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm tek parça izle!

Evlilik Hakkında Her Şey 16. bölüm Fox Tv'de seyirci ile buluştu. Her salı akşamı yayınlanan yapım güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Evlilik Hakkında Her Şey 16. bölümde Azra'nın müdahalesi beklenmedik bir sonuç doğuracaktır. Sergen, Yıldırım ve Azra'dan hesap sormaya kararlıdır.

Evlilik Hakkında Her Şey 16. bölüm full izle! Fox Tv Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm tek parça izle!

Evlilik Hakkında Her Şey 16. bölümü dün akşam yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Çolpan, Sanem ve Erman bu esrarengiz adamın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. İşte Evlilik Hakkında Her Şey 16. bölüm izleme sayfası...

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 16. BÖLÜM İZLE!

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Duruşma sonrası Sergen ve Azra arasındaki ipler iyice gerilir. Bora'nın sürpriz ortaklığı Arsen Cevher Hukuk'taki tüm dengeleri sarsar. Çolpan, Sanem ve Erman bu esrarengiz adamın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer.

Ancak bu düşündükleri kadar kolay olmayacaktır. Hızır'ın Ece'yi kaçırması halihazırda zor olan velayet davasını iyice çıkmaza sokmuştur. Azra'nın durumu kendi lehlerine çevirmek için acil bir müdahalede bulunması gerekmektedir.

Azra'nın müdahalesi beklenmedik bir sonuç doğuracaktır. Sergen, Yıldırım ve Azra'dan hesap sormaya kararlıdır. Sanem, Zafer ve Nursen davasını sonuçlandırmak için bir oyun hazırlar.

Ancak bunun için yardıma ihtiyacı vardır. Hızır ve Ece'nin kaderini belirleyecek olan velayet davası ise hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanacaktır...

Tüm Güneş haberleri için tıklayın