Esra Erol'da canlı yayına bağlanan kayınvalide izleyenleri şoke etti: Oğlum Rabia'dan ayrılsın ben ona daha iyisini bulurum

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da da ilginç bir olay yaşandı. Programa katılan Safa Kepek, 'Annem ve kayınvalidem yüzünden yuvam yıkılıyor' diyerek Esra Erol'dan yardım istedi. 'Kayınvalidem karımı ve çocuğumu evine aldı, bırakmıyor' diyen Safa Kepek'e kayınvalidesinden şoke eden sözler geldi. Canlı yayına bağlanan kayınvalide 'Oğlum Rabia'dan ayrılsın ben ona daha iyisini bulurum' diyerek herkesi şaşırttı.

Esra Erol'da canlı yayına bağlanan kayınvalide izleyenleri şoke etti: Oğlum Rabia'dan ayrılsın ben ona daha iyisini bulurum

ATV'nin reyting rekorları kıran programı Esra Erol'da da akıllara durgunluk veren ilginç bir olay yaşandı. Esra Erol'un sunuculuğu yaptığı programa Kahramanmaraş'tan katılan Safa Kepek, "Karım yemek yapamıyor diye annem boşanmamı istiyor" diyerek yardım isteyen 21 yaşındaki Safa Kepek, ünlü sunucudan yardım istedi.

Ortaokuldan beri aşık olduğu Rabia Kepek ile 2018 yılında evlenen Safa, eşiyle birbirlerini çok sevdiğini ama ailelerin sürekli problem çıkardığını ve bu yüzden sorunlar yaşadıklarını Esra Erol'un programında açıkladı.

"KARIM YEMEK YAPAMIYOR DİYE ANNEM BOŞANMAMI İSTİYOR"

Esra Erol'da programında eşinin her zaman yanında olduğunu söyleyen Safa, "1,5 aylık bebeğimiz var. Çamaşır yıkayamıyor, yemek yapamıyor diye annem eşimi istemiyor. Kayınvalidem de karımı ve çocuğumu evine aldı, bırakmıyor" dedi.

"DAHA İYİSİNİ BULURUM"

Canlı yayına bağlanan kayınvalidenin söyledikleri ise izleyenleri şoke etti. "Oğlum Rabia'dan ayrılsın ben ona daha iyisini bulurum" diyerek herkesi şaşırttı.

  • esra erolda
  • kayınvalide
  • safa kepek
  • rabia kepek
  • şoke etti
  • canlı yayın
Tüm Güneş haberleri için tıklayın