Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, erkek takipçisinin mesajını görünce çileden çıktı

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin en az kendisi kadar dikkat çeken annesi Havva Öztel, erkek takipçisinin kendisine attığı mesajı sosyal medyadan ifşa etti. Öztel, mesajı paylaşıp 'Bunlar kadın katili'' ifadelerini kullanarak isyan etti.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, erkek takipçisinin mesajını görünce çileden çıktı

Dünyaya açılarak İngilizce şarkı çıkaran Aleyna Tilki ve ailesi sık sık magazin gündeminde yerini almaya devam ediyor. Havva Öztel, eşi ile boşanmasının ardından kızları ile yaşamaya başladı. Sosyal medya hesabını aktif kullanan Öztel, paylaşımları ile adından söz ettiriyor.

Öztel, erkek bir takipçisinin sosyal medya üzerinden attığı mesajları ifşa etti. Bir sosyal medya kullanıcısı Öztel'e "Umarım buradan kafa üstü düşüp omuriliğini kırıp yatalak olursun" mesajını attı.

Mesajı paylaşarak isyan eden Öztel, "Bunlar kadın katili, bunlar tacizci. Birçok kadın maalesef böyle şeylere maruz kalıyor. Bir insan nasıl bu kadar zalim düşüncelere sahip olabilir?" diye sordu.

HAVVA ÖZTEL KİMDİR?

Havva Öztel, 1978 yılında dünyaya geldi. 43 yaşındaki Havva Öztel, eşi Mehmet Tilki'den 2017'de boşandıktan sonra kızları ile birlikte yaşamaya başladı. Aleyna Tilki şöhret olmadan önce bir okulda müdür yardımcısı olan Havva Öztel, kızının şöhreti sonrasında bir yurt sahibi oldu. Havva Öztel, kızının desteğiyle spor markası da kurdu.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın