Emekli olmayı reddettiği söylenen Harika Avcı'dan tepki

Yeşilçam'ın güzel kadınlarından olan Harika Avcı, hakkında çıkan 'emekli olmayı reddetti' haberlerine ateş püskürdü. Avcı, sosyal medyadan yaptığı açıklamada 'Benimle uğraşmayı alışkanlık haline getirmiş bazı kişiler ve mecralar tarafından ortaya atılan yeni bir haberin varlığını öğrenmiş bulunmaktayım. Haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Benim üzerimden bu tip haberler yaptırtan, yapan ye yayanları kınıyorum.' ifadelerine yer verdi.

Emekli olmayı reddettiği söylenen Harika Avcı'dan tepki

Bir döneme damgasını vuran şarkıcı ve oyuncu Harika Avcı, son zamanlarda gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. Avcı'nın maddi zorluklar yaşadığı, kirasını ve faturalarını bir hayranının ödediği magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı.

Maddi sıkıntılar çeken Harika Avcı'nın emeklilik işlemlerine başladığı ancak "Ya duyulursa" diyerek vazgeçtiği öne sürüldü.

Hakkında çıkan haberlere tepki gösteren Avcı, sosyal medyadan şu açıklamada bulundu: Benimle uğraşmayı alışkanlık haline getirmiş bazı kişiler ve mecralar tarafından ortaya atılan yeni bir haberin varlığını öğrenmiş bulunmaktayım. Haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Benim üzerimden bu tip haberler yaptırtan, yapan ye yayanları kınıyorum."

Tüm Güneş haberleri için tıklayın