Elkızı 11. bölüm tek parça, kesintisiz izle! Elkızı son bölüm full izle!

Elkızı bu akşam 11. bölümü ile ekrana geliyor. Kısa süredir yayınlanmayan dizi yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Elkızı 11. yeniden umutlanan Ezo için Ali ile kavuşmak artık hayal değildir fakat Songül ile Ali'yi gördüğü andaki kıskançlığı ve acısı Ezo'yu tepetaklak eder.

Elkızı 11. bölüm tek parça, kesintisiz izle! Elkızı son bölüm full izle!

Elkızı 11. bölümü yayınlanıyor. Pazar akşamı yayınlanan dizi Fox Tv'de seyirci ile buluşuyor. Sevda Erginci, Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi Elkızı 11. bölümde Ezo için Harun'la evlenmek başlayacak olan kabusun en hafifidir. Annesi için bu işkenceye katlanmayı göze alır ancak zor durumdadır...

Elkızı 11. bölüm izle!

ELKIZI 11. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Harun'la evlenmek asıl başlayacak olan kabusun en hafifidir Ezo için. Annesi için bu işkenceye katlanmayı göze alır ancak zor durumdadır. Bunu da ilk ve tek fark eden Ali olur. Bir şeylerin yolunda gitmediğini anlar Ali ama Ezo dışında ona bunu itiraf edecek kimse de yoktur.

Zeliha'nın ilaçlarını içmemesiyle beraber her şey yeniden başlar. Hatırlıyordur Zeliha ve kendisine bunları yapan Cavidan'a bedelini ödetecektir. En önemlisi ise kızlarına, Ezo'ya ve Seher'e kavuşacaktır.

Ezo için ise umutlar tükenmişken hiç ummadığı birisi, Nermin ona yardım eder. Bir planı vardır ve eğer plan işlerse Ezo hem Harun'dan kurtulacak hem de özgürlüğüne kavuşacaktır.

Yeniden umutlanan Ezo için Ali ile kavuşmak artık hayal değildir fakat Songül ile Ali'yi gördüğü andaki kıskançlığı ve acısı Ezo'yu tepetaklak eder. Bu defa berabere yoktur. Kazananlar ve kaybedenlerin bir yarışı olacaktır sadece...

Teşkilat son bölüm full izle! Teşkilat 30. bölüm tek parça izle!

Yargı 16. bölüm tek parça izle! Yargı son bölüm full izle!

Tüm Güneş haberleri için tıklayın