Elkızı 7. bölüm izle! Elkızı son bölüm full, tek parça izle!

Elkızı dün akşam yeni bölümü ekrana geldi. Elkızı 7. bölümde dün akşam, Songül'ün gelişi ise Zuhal için başka bir umuttur artık. Ama ne Songül ne de Ali tarafında yeşil ışık yakan yoktur. Kaçıranlar yeniden izlemek isteyenler için Elkızı 7. bölümüne haberimizden ulaşabilirsiniz.

Elkızı 7. bölüm izle! Elkızı son bölüm full, tek parça izle!

Fox Tv'nin sevilen dizi Elkızı, dün akşam 7. bölümü sevenlerinin karşısına çıktı. Başrollerini Sevda Erginci, Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz paylaştığı dizinin senaryosunu Hilal Yıldız'ın yazıyor. Elkızı 7. bölümde Ezo, Harun'un evlilik teklifi için öyle heyecanlıdır ki ayakları yere basmıyordur. İşte Elkızı 7. bölümü izleme ekranı...

ELKIZI 7. BÖLÜM İZLE!

ELKIZI 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Ezo, Harun'un evlilik teklifi için öyle heyecanlıdır ki ayakları yere basmıyordur resmen. Ali için ise Ezo'yu teklifin heyecanı içinde görmek kahredicidir ancak onu yalnız da bırakamaz bu süreçte.

Çünkü Ezo'nun doğum günüdür, yani annesinin ölüm yıl dönümü. Bu acı günde onun en büyük desteği Ali'dir. Harun artık planlarının sonuna geldiğini düşünüyordur.

Ezo tuzağına düşmüştür. Nermin'le beraber işi hızlandırmaya karar verirler.

Onların bu niyetini fark eden Cavidan'ın da başka planları vardır. Kendi kazdıkları kuyuya düşürecektir Harun ve Nermin'i.

Songül'ün gelişi ise Zuhal için başka bir umuttur artık. Ama ne Songül ne de Ali tarafında yeşil ışık yakan yoktur... Şimdilik!

Ezo sonunda kararını verir. Harun'un evlilik teklifine cevabı çok nettir! Herkes kendi hesaplaşmaları, oyunları ve kararlarıyla uğraşırken asıl sürpriz yola çıkmış geliyordur bile. Zeliha!

  • Elkızı izle
  • son bölüm
  • tek parça
  • yeni bölüm
  • fox tv canlı izle
Tüm Güneş haberleri için tıklayın