Elkızı dizisi 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayına girdi! Elkızı dizisi 5. yeni bölüm özeti, dizide neler olacak?

Elkızı 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizi Elkızı 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayına girdi. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Elkızı 5. yeni bölüm 1. fragmanı ve detayları haberimizde.

Elkızı dizisi 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayına girdi! Elkızı dizisi 5. yeni bölüm özeti, dizide neler olacak"

Elkızı 5. yeni bölüm fragmanı FOX TV izleyicisiyle buluştu. Sıcacık hikâyesi ile Cumartesi akşamlarına damgasını vuran Elkızı 5. yeni bölümü ile yine bu hafta çok konuşulacak. Başrollerini Sevda Erginci, Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz paylaştığı Elkızı 5.yeni bölüm fragmanında gerilimi artıran sahneleriyle izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Yapımını NTC Medya'nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği Elkızı yeni bölümleriye Cumartesi akşamıları FOX TV'de.

ELKIZI DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Ali, gücü eline geçiren Ezo'ya bir ders vermek için Cavidan'la iş birliği yapar ancak işler hem Ezo'yu yaralayacak hem de aralarındaki dostluğu kopartacak kadar ileri gidecektir. Ezo tek yaslandığı, güç bulduğu Ali'den aldığı darbeyle çöker. Onun bu duygusal zayıflığını fırsat bilen Harun hemen planları doğrultusunda Ezo ile yakınlaşmanın yollarını arar. Harun oldukça rahat ve özgür bir şekilde Ezo ile ilgilenirken Aslı tüm öfkesiyle onu arıyordur.

Cavidan ise gitgide kendisini güçsüz hissediyordur ve Ezo'nun bu kontrolsüz gücü onu korkutuyordur. Güçlü ve sert durmaya çalışırken bir hata yapar. Neredeyse kendi canından olacağı bir hata hem de...

Zayıf düşürüp, teslim olmasını bekledikleri Ezo bu defa daha da güçlü çıkar herkesin karşısına. Şimdi kartlar yeniden dağıtılıyordur. Ezo ve diğerleri...

  • elkızı
  • fox tv
  • elkızı 4 bölüm fragmanı
  • elkızı son bölüm
Tüm Güneş haberleri için tıklayın