Elbet Bir Gün 4. yeni bölüm fragmanı yayınlana girdi! Elbet Bir Gün 3. son bölümde neler yaşandı?

Elbet Bir Gün dizisi 4. yeni bölüm fragmanı yayında. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Elbet Bir Gün 3. son bölümü ile bu hafta çok konuşulurken yeni bölüm fragmanında yaşananlar merak konusu oldu. Nefes kesen sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Elbet Bir Gün dizisi 4. yeni bölümü ile önümüzdeki hafta kaldığı yerden devam edecek.

Elbet Bir Gün 4. yeni bölüm fragmanı yayınlana girdi! Elbet Bir Gün 3. son bölümde neler yaşandı"

Elbet Bir Gün 4. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören Elbet Bir Gün dizisi 3. son bölümüyle izleyiciden tam not alarak, ekran başındakilerin gönlüne taht kurdu. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizi Elbet Bir Gün 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

ELBET BİR GÜN 4. BÖLÜM FRAGMANI

ELBET BİR GÜN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nesime'nin kocası İsmail, Cemil tarafından kaçırılmıştır. Sevilay, Gizem'in telefonuna Mehmet ile fotoğraflarını göndermiştir. Mehmet ve Gizem'in evlilikleri bir sınavdan geçer. Sevilay, ikisinin evliliğini bitirmek için yaptığı planları bir bir devreye sokacaktır.

Cemil ve İsmail 15 yıl sonra hesaplaşırlar. Mevsim, İsmail'den annesi hakkında bilgi almaya ve yerini öğrenmeye çalışır. Nesime köşeye sıkışır ve Ahmet'in baskısıyla Mevsim'le buluşup İsmail'i almayı kabul eder ama onu gittiği yerde bir tuzak beklemektedir.

Murat, Mevsim'e ulaşamayınca çiftliğe gider ama İsmail çiftlikte alıkonulduğu için Mevsim onu sert bir şekilde uzaklaştırmaya çalışır fakat Murat direnir. Programda Sazlısu cinayetleriyle ilgili tanıklık yapacağını söyleyen bir konuk ağırlanacaktır.

Cemil, Mevsim'in de yardımıyla bu konuğun kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Mehmet, kardeşi Serdar'la başa çıkmaya uğraşırken bir yandan da şirketlerinin batmaması için uğraşır. Gizem ve Nesime birbirlerini yeniden tanımaya başlarlar. Gizem'in öfkesi zaman zaman yerini merhamete bırakır ama Hacer'in ölümü ikisinin arasında büyük bir soruna sebep olacaktır. Ahmet ise babasını kurtarmak için kendi planını devreye sokar ve iki kız kardeşi büyük bir tehlikeye atar...

Tüm Güneş haberleri için tıklayın