'Onun dizisini Hira bile izlemiyor' diyen Demet Akalın'a Aleyna Tilki'den cevap

Genç popçu Aleyna Tilki önceki gün Emirgan'da objektiflere yansıdı. Tilki, Demet Akalın'ın 'Dünya starı olacağını söylüyordu. Yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini' sözlerinin hatırlatılması üzerine 'Nefret ve öfke kimseyi beslemez. Benim kapım herkese açık.' yanıtını verdi.

'Onun dizisini Hira bile izlemiyor' diyen Demet Akalın'a Aleyna Tilki'den cevap

Dubai tatilinden dönenen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Emirgan'da objektiflere takıldı. Tilki, Demet Akalın'ın geçtiğimiz haftalarda hakkında söylediklerine yanıt verdi.

Tilki, İngilizce albüm çıkaracağını söyleyerek, "Risk alarak böyle bir albüme giriştim. Dünya starı olmak istiyorum. Tarzıma yakışmayan bir şarkıyı seslendirmem. 16 yaşında değilim! 21 yaşındayım artık. Bu yaştan sonra omurgasız olamam" dedi.

Demet Akalın'ın "Dünya starı olacağını söylüyordu. Yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini" sözleri hatırlatılan Aleyna Tilki, şunları söyledi:

"Nefret ve öfke kimseyi beslemez. Benim kapım herkese açık. 16 yaşında şarkı söylediğimde tüm ülke üstüme gelmişti. Beni çok dövdüler. Şimdi, 'Aleyna doğru yolda diyorlar"

Tüm Güneş haberleri için tıklayın