Danla Bilic kedisinin öldüğünü duyurdu

Ünlü YouTuber Danla Bilic, kedisinin öldüğünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Acısını takipçileri ile paylaşan Bilic, 'İçimdeki acıyı, evdeki boşluğu anlatabileceğim daha fazla kelimem yok. Artık seni büyüten annenin, asıl sahibinin yanındasın. Umarım bana emanet edildiğin bu son yaşında seni mutlu edebilmişimdir. Seni çok seviyorum oğlum' ifadelerini kullandı.

Danla Bilic kedisinin öldüğünü duyurdu

YouTube'da çektiği makyaj videoları ile popüler olan ünlü fenomen Danla Bilic, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kötü haberi duyurdu. Bilic, kedisinin öldüğünü açıkladı.

Danla Bilic, kedisi ile ilgili arka arkaya fotoğraf paylaşarak şu notu düştü: "Çok üzgünüm ama sana biraz kırgınım, çok ani bıraktın beni. O kadar emindim ki poponu sallaya sallaya eve geri döneceğine...

Klinikteki yatağında sana şakalar yaptım, göbeğini ısırdım, yine sinir ettim seni. Son olduğunu bir saniye bile hissetseydim eve döner miydim bugün? Bana hayatım boyunca unutamayacağım çok güzel bir sene yaşattın patates. Seni gören herkes de bilir ki sen çok özel bir kedisin.

İçimdeki acıyı, evdeki boşluğu anlatabileceğim daha fazla kelimem yok. Artık seni büyüten annenin, asıl sahibinin yanındasın. Umarım bana emanet edildiğin bu son yaşında seni mutlu edebilmişimdir. Seni çok seviyorum oğlum."

Tüm Güneş haberleri için tıklayın