Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek boşanamıyor!

MasterChef Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Danilo Zanna ve 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek, boşanma kararı aldı. Anlaşmalı olarak boşanacak olan ikili, tazminat konusunda anlaşamadı. İkili bu nedenle boşanma davası açamadı.

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek boşanamıyor!

TV8'de ekrana getirilen MasterChef Türkiye'de jüri koltuğunda oturan İtalyan şef Danilo Zanna ve 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek'in evliliğinde kara bulutlar dolanmaya başladı.

2012'de nikah masasına oturan ve 2013 yılında oğulları Zeno Tibet'i kucağına alan ünlü çift, boşanma kararı aldı. Yaz tatilinin ardından evlilikleri çatırdayan çiftten Danilo Zanna, Etiler yaşadıkları evden taşındı.

2012 yılında evlenen çift, 2013'te oğulları Zeno Tibet'i kucaklarına almış, ancak geçtiğimiz yaz tatilinden sonra mutluluklarına gölge düşmüştü. Boşanma kararı alan çiftten Danilo Zanna, Etiler'de birlikte yaşadıkları konuttan taşınarak ayrı bir eve çıkmıştı.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Aldığım duyumlara göre anlaşmalı boşanmak isteyen ikili, henüz "anlaşamadığı" için boşanma davası açamıyormuş. Hâlâ boşanma protokolü üzerinde tartışan iki isim, tazminat konusunda hemfikir olamamış! Danilo Zanna, eşine Etiler'deki evi, oğullarının velayetini, eğitim masraflarını ve ayda 20 bin TL nafakanın yanı sıra boşanma tazminatı olarak 500 bin Euro vermeyi teklif etmiş.

Bu teklifi kabul etmeyen Tuğçe Demirbilek, 9 yıllık evlilikleri için İtalyan şeften 1 milyon Euro tazminat talep etmiş. Rakamı fazla bulan Zanna, 500 bin Euro'da ısrar ettiği için protokol tıkanmış.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın