Buse Varol o saldırının her anını anlattı! Bir anda bağırtıların arasında kaldı...

Şarkıcı Alişan'ın oyuncu eşi Buse Varol, oğlu Burak'ı okuluna bırakırken tanımadığı bir kadının sözlü saldırısına uğradı. Buse Varol yaşadığı o korku dolu anları, sosyal medya hesabından an be an anlattı.

Buse Varol o saldırının her anını anlattı! Bir anda bağırtıların arasında kaldı...

Şarkıcı Alişan'ın eşi oyuncu Buse Varol ve oğlu Burak, geçtiğimiz gün Burak'ın okulunun önünde bir kadının sözlü saldırısına uğradılar. Varol, yaşadıkları o korku dolu anları sosyal medyadan şu sözlerle anlattı:

"Arkadaşlar sizlere kadının kadına şiddeti nasıl olur, onu anlatacağım. Sinirlerim inanılmaz bozuk. Ben her sabah Burak'ı okula bırakıyorum. Arabayı kapının önüne bırakıp, dörtlüleri yakıp kapıdan çocukları teslim ediyoruz. Okulun içine bile girmiyoruz çünkü arabalarımız çalışır halde oluyor... Bu işlem toplamda 1 dakika bile sürmüyor.

Bu sabah yine Burak'ı okula bıraktım. Burak'ı indirirken yan tarafa park etmiş bir araba vardı, içinde de bir kadın. Çıldırmış gibi bağırmaya başladı. 'Arabanı çekeceksin', 'Arabanı buraya park etmeyeceksin' diye. Aslında arabam park halinde değildi, çalışır vaziyetteydi. Kadın bir anda hakaret etmeye başladı ve gerçekten ağıza alınmayacak kelimeler, inanılmaz derecede yükseldi. Çıldırmış gibi, gözü dönmüş gibi arabanın camını açıp bana bağırdı.

Kafasında ne vardı bilmiyorum. Bir insana nasıl hakaret edebilirsin? Ve Burak'ın gözünün önünde! Burak bağırmaya, çağırmaya, şiddete hiç alışık olmayan bir çocuk olduğu için inanılmaz korktu. Cipe binip, insanlara bağırarak insanlık olmuyor! Şiddetle kınıyorum. Okuldan bana hakaret ettiğine dair görüntüleri aldıktan sonra kendisine hakaret davası açacağım"

Tüm Güneş haberleri için tıklayın