Böylesi ne duyuldu ne görüldü: Yılan saldırısına uğrayan adamın atardamarı ikiye bölündü!

Avustralya'nın güney doğusunda bugüne dek görülmemiş bir olay yaşandı. Yılan saldırısına uğrayan yaban hayatı koruma uzmanı Kane Durrant'ın atardamarı ikiye bölündü.

Böylesi ne duyuldu ne görüldü: Yılan saldırısına uğrayan adamın atardamarı ikiye bölündü!

Sabah

32 yaşındaki yaban hayatı koruma uzmanı Kane Durrant, hayatındaki en büyük acıyı 2.7 metre uzunluğundaki pitonla karşılaştığında yaşadı. Yeni Güney Galler'de yaşayan Kane, yılanla karşılaşmasını anlattı. Yıllardır yılanlarla iç içe olan Kane, hayatında hiç bu kadar şiddetli bir ısırık yaşamadığını belirtti.

Sabah'ta yer alan habere göre, korkunç bir yarayla acil servise gelen Kane, hayatını kurtarmak için acil ameliyata alındı. Kane yaşadığı acı dolu anları ise şöyle anlattı:

"Yılan bulunduğum şantiyede trafiği engelliyordu, bu yüzden yolun karşısına güvenli bir şekilde geçmesine yardımcı olmak için onu nazikçe aldım. Bileğimi ısırdığında tam serbest bırakmak üzereydim."

Talihsiz adam, yılandan kurtulduğunda, kolunun bıçak gibi kesildiğini farketti. Kane, "Sonra başının arkasından tutup bıraktığında kolumu ve içinde bulunduğu durumu gördüm. Arterin dışarı çıktığını görebiliyordum." dedi.

ATARDAMARI İKİYE BÖLDÜ

Kolumu çıkaran atardamarımı gördüğümde damar olduğunu düşündüm ama ertesi gün ameliyattan uyandığımda atardamarın yüzde 100 kopmuş ve iki parça halinde olduğu söylendi.

Doktorlar, gördükleri en kötü yılan ısırığı olduğunu söylediler.

Kane yaşadığı bu anların videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Korkunç görüntüler kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

Aslen Sidneyli olan Kane, yılanlara her zaman bir hayranlık duymuştur ve onları yaklaşık dört yıldır profesyonel olarak yakalamaktadır.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın