FOX TV ile Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm İZLE! Evlilik Hakkında Her Şey 21. bölüm FULL İZLE!

Evlilik Hakkında Her Şey 21. bölümü dün akşam yayınlandı. FOX TV'de ekrana gelen dizi Evlilik Hakkında Her Şey 21. bölümde Yıldırım'ın ölümünün üzerinden bir sene geçmiştir. Azra acısını hala yaşamaktadır. Diğer yandan Çolpan, Erman'la karşı karşıya geldikleri yeni bir dava ile rekabetine kaldığı yerden devam eder...

FOX TV ile Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm İZLE! Evlilik Hakkında Her Şey 21. bölüm FULL İZLE!

FOX TV'de her salı yayınlanan yapım Evlilik Hakkında Her Şey 21. bölümü ile bir kez daha izleyicilerin karşısına çıktı. Gökçe Bahadır'ın başrollerinde yer aldığı dizi Evlilik Hakkında Her Şey 21. bölümde Yıldırım'ın ölümünden kendisini ve Çolpan'ı sorumlu tutan Azra, avukatlığı bırakmış Güneş'in kafesinde çalışmaya başlamıştır.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 21. BÖLÜM İZLE

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 21. BÖLÜM ÖZETİ

Yıldırım'ın ölümünün üzerinden bir sene geçmiş olmasına rağmen Azra acısını ilk günkü gibi yaşamaya devam etmektedir. Yıldırım'ın ölümünden kendisini ve Çolpan'ı sorumlu tutan Azra, avukatlığı bırakmış Güneş'in kafesinde çalışmaya başlamıştır. Herkes Azra'nın yeniden yaşama dönmesi için çaba gösterse de Azra için bu hiç kolay olmayacaktır.

Artık ne hayata ne de mesleğine karşı bir heyecan duygusu yoktur içinde. Arsen Hukuk'la yolları ayıran Çolpan, Erman'la karşı karşıya geldikleri yeni bir dava ile rekabetine kaldığı yerden devam edecektir. Geçen bir sene zarfında Sanem ve Bora arasındaki ilişkinin boyutu da değişmiştir.

Aralarındaki yakınlığı fark eden Deniz ikisinin neler karıştırdığını öğrenmek için peşlerine düşer. Haluk, Yıldırım'ın anılarıyla yaşamaya devam eden Azra'yı ziyaret eder ve onu bir sene önce intihar ederek ölen karısı Buket'e ithaf ettiği kitabının tanıtım gecesine davet eder.

Başta bu davete sıcak bakmayan Azra, Haluk'un samimiyetinden şüphe edeceği bir şey fark eder. Böylece davete katılmayı kabul eden Azra'yı orada büyük bir sürpriz beklemektedir. Haluk'un maskesini düşürmek için davete bomba gibi bir giriş yapan avukat Efe Avcı; geceye damgasını vuracaktır.

  • Evlilik Hakkında Her Şey 21 izle
  • Evlilik Hakkında Her Şey izle
  • son bölüm
  • yeni bölüm
  • fox tv dizileri
Tüm Güneş haberleri için tıklayın