Bir zamanların en ünlü isimleriydi... Kariyerlerini değiştirip bambaşka bir hayata kavuştular

Bir dönemin en ünlü manken ve şarkıcıları, artık bambaşka bir hayat yaşıyorlar. Kariyerlerinin zirvesinde mesleklerini bırakıp sessizliğe bürünen bu isimlerden en bilinen 5 ismi haberimizde derledik.

Bir zamanların en ünlü isimleriydi... Kariyerlerini değiştirip bambaşka bir hayata kavuştular

Kariyerinin en zirve olduğu dönemde mesleğini bırakıp sessizliğe bürünen birçok isim bulunuyor. Bu kişilerden birçoğu yurt dışına yerleşmeyi tercih etmiş isimler. Peki Türkiye'de bu isimler arasında en popüler olanları hangileri ve şimdi ne yapıyorlar? Yanıtı haberimizde.

1 - AYSUN KAYACI

Manken ve dizi oyuncusu Aysun Kayacı, bir dönemin en popüler isimlerindendi. Evlendikten sonra mesleğini bırakan Kayacı, yurt dışına yerleşerek kendisini adeta gizledi. Türkiye'ye tatil için gelen Kayacı, o dönemde bile neredeyse hiç görüntülenemedi.

Çalıştıkları setlerde eşleriyle tanışan 6 ünlü çift

2 - ÖZGÜ NAMAL

Yeditepe İstanbul, Kurtlar Vadisi, Organize İşler, Hanımın Çiftliği gibi unutulmaz yapımlarda başrol oynayan Namal, 2015 yılından bu yana neredeyse hiç ekranda yer almadı. İstanbul dışına taşınan ve merhum eşiyle evlendikten sonra kendisine bambaşka bir hayat çizen Namal, oyunculuğu da bıraktı.

3 - TOLGA SAVACI

Yeşilçam'ın son dönem jönlerinden olan ve yakın geçmişte Omuz Omuza dizisinde rol alan Tolga Savacı, artık yurt dışında yaşıyor. Savacı oyunculuğu tamamen geçmişte bıraktı.

4 - YAĞMUR ATACAN

Lise Defteri, Doktorlar gibi dizilerle şöhreti elde eden Atacan, uzun zamandır oyunculuk yapmıyor. Sosyal medya da kullanmayan Atacan, eşi Pınar Altuğ'un paylaşımları dışında pek görünmüyor.

5 - MEHMET AKİF ALAKURT

Bir dönemin ünlü jön ve mankenlerinden Mehmet Akif Alakurt, Sıla ve Adanalı dizilerinin ardından ekrandan uzaklaştı. Yurt dışına yerleşen Alakurt, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla haber oluyor.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın