13 Ocak ATV yayın akışı Bir Zamanlar Çukurova neden yok? Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı, 120. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yine ara veriyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Bir Zamanlar Çukurova 120. yeni bölümü ile ATV ekranlarında bu akşam yayınlanması bekleniyordu. Yayın akışında yer almayan dizi ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Söz konusu internet aramalarında 'Bir Zamanlar Çukurova bu akşam neden yok, ne zaman yayınlanacak, 120. bölüm fragmanı yayınlandı mı?' soruların yanıtları merak konusu oldu.

13 Ocak ATV yayın akışı Bir Zamanlar Çukurova neden yok" Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı, 120. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak"

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü bu akşam yayınlanmadı. ATV'nin yayın akaşında yer almayan Bir Zamanlar Çukurova'nın 120. yeni bölümü merak konusu oldu. İnternet aramalarında "Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı, 120. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 13 Ocak ATV yayın akışı Bir Zamanlar Çukurova neden yok?" soruların yanıtları haberimizde.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile 20 Ocak 2022 Perşembe akşamı ATV'de.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 120. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayına girer girmez haberimizdeki yerini alacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUORAVA DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Şermin, nişanı atan Fikret'ten açıklama ister. Şermin ve Betül'e yapılanların cezasını ödetmek isteyen Züleyha, bu kez ikisini kapının önüne koyar.

Birden çok farklı bir hayatın içine düşen Şermin ve Betül, Züleyha'dan intikam almak için and içer.

Polisler, savcıyla kavgaya girişen Hakan'ı gözaltına alır. Hakan, dik başlılığına devam ettikçe Abdülkadir, Hakan'ın bir planı olduğunu anlayıp korkuya kapılır.

Cezaevine sevk edilen Hakan, Mahmut'la yüzleşir ve Züleyha'yı vuranın kim olduğunu sorar.

Züleyha Hakan Gümüşoğlu'nun kardeşinin öldüğünü haber alır almaz yollara düşer.

Fikret de onu korumak için beraber gitmeyi teklif eder.

Yola çıkmadan Hakan'a cenazeye katılacağını mesaj bırakan Züleyha, gerçeklere bir adım daha yaklaşır.

ATV YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane

16:20 Esra Erol'da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Aman Reis Duymasın

22:00 Çakallarla Dans 5

Tüm Güneş haberleri için tıklayın