Ramazan Bayramı'nda (bugün) hastaneler açık mı, kapalı mı? Bayramda hastaneler hizmet veriyor mu?

Bayramda hastanelerin açık olup olmadığı yoğun olarak araştırılıyor. Bu yıl Ramazan Bayramı 3 gün kutlanacak. Resmi tatilin 3 gün olması sebebiyle birçok kamu kurum ve kuruluşu kapalı olacak. Bayramda hastaneler açık mı? Ramazan Bayramı'nda (bugün) hastaneler açık mı, kapalı mı?

Ramazan Bayramı'nda (bugün) hastaneler açık mı, kapalı mı" Bayramda hastaneler hizmet veriyor mu"

Bayramda hastanelerin açık olup olmayacağı merak edildi. Bugün Ramazan Bayramı'nın ilk günü idrak ediliyor. Bayramda birçok kamu kurum ve kuruluşları tatil ilan edildi. Peki, Bayramda hastaneler açık mı? Ramazan Bayramı'nda (bugün) hastaneler açık mı, kapalı mı?

BAYRAMDA HASTANELER AÇIK MI?

Hastaneler ve sağlık ocakları da Ramazan Bayramı kapsamında çalışmayacak. Ancak acil bölümü hasta kabulüne devam edecek. Poliklinikler kapalı olacak.

Bayram haftasında kapalı olan sağlık ocaklarında aşı randevusu alanlar randevularını bayram sonrasına erteleyebilecek. İsteyenler için de aşı randevuları hastanelere yönlendirilecek. Böylece isteyen hastanede aşısını yaptırmış olacak.

Ramazan Bayramının 1. günü 2 Mayıs Pazartesi, 2. günü 3 Mayıs Salı ve 3. günü 4 Mayıs Çarşamba günü eczaneler kapalı durumda olacak.

Bayramda kargolar çalışıyor mu? Ramazan Bayramı'nda kargo çalışma saatleri 2022 nasıl?

  • bayramda hastaneler
  • ramazan bayramı 2022
  • hastaneler açık mı
Tüm Güneş haberleri için tıklayın