Aşk Mantık İntikam 42. final bölümü fragmanı yayına girdi! Aşk Mantık İntikam dizisi 42. bölüm ile neden final yapıyor?

Aşk Mantık İntikam 42. bölümü ile final kararı aldı. Her hafta reyting sıralamasında öne çıkmak için mücadele veren Aşk Mantık İntikam dizisinin 42. final bölümü fragmanı yayına girdi. Birbirinden başarılı ismi bünyesinde barındıran Aşk Mantık İntikam 42. bölümü ile neden final yapacağı dizi izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Dizi ile ilgili tüm yeni gelişmeleri bu haberimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 42. final bölümü fragmanı yayına girdi! Aşk Mantık İntikam dizisi 42. bölüm ile neden final yapıyor"

Aşk Mantık İntikam dizisi 42. bölüm için final fragmanı izleyicisiyle buluştu. Uzun süredir televizyon ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi düşen reytingler yüzünden 42. bölümü ile final kararı aldı. Dizi, izlenme oranlarının beklenenin altında kalmasından ötürü final kararı vermesi takipçilerini hüzne boğdu. Peki Aşk Mantık İntikam dizisi 42. final bölümünde neler olacak? İşte o ayrıntılar

fox tv ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi için yolun sonu geldi. İyi bir başlangıç yapan dizi gerisini getiremeyince kanal yönetimi dizinin fişini çekmeye karar verdi. Dizi, 42. bölümüyle ekranlara veda edecek.

  • fox tv
  • Aşk Mantık İntikam
  • final
Tüm Güneş haberleri için tıklayın