Aşk Mantık İntikam son bölüm full izle! Aşk Mantık İntikam 27. bölüm izle tek parça!

Fox Tv'nin fenomen dizisi Aşk Mantık İntikam 27. bölümü dün akşam yayınlandı. Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in başrollerinde yer aldığı Aşk Mantık İntikam 27. bölümde, Çağla ise Ozan'ı boşanmaktan vazgeçirmek için Ela'yı kullanmaktan çekinmez.

Aşk Mantık İntikam son bölüm full izle! Aşk Mantık İntikam 27. bölüm izle tek parça!

Aşk Mantık İntikam 27. bölüm dün akşam ekrana geldi. Fox Tv'de yayınlanacak olan dizi Aşk Mantık İntikam 27. bölümde bu hafta, Çınar, Esra ve Atlas'ı kaybetmemek için Ayaz'a geri çeviremeyeceği bir teklifte bulunur. İşte Aşk Mantık İntikam 27. bölümü ve tüm detaylar...

AŞK MANTIK İNTİKAM 27. BÖLÜM İZLE

AŞK MANTIK İNTİKAM 27. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ayaz'ın teklifiyle köşeye sıkışan Esra her şeyi Ozan'a anlatmaya karar verir.

Bunu öğrenen Çınar, Esra ve Atlas'ı kaybetmemek için Ayaz'a geri çeviremeyeceği bir teklifte bulunur.

Çağla ise Ozan'ı boşanmaktan vazgeçirmek için Ela'yı kullanmaktan çekinmez.

Aziz 8. bölüm full izle! Show Tv Aziz son bölüm tek parça izle!

Çınar'ın Ayaz'la birlikte kurduğu oyun Ozan'ın hiç beklemediği bir anda gerçeklerle karşı karşıya gelmesine neden olacaktır.

GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?

Ayaz'ın düğünde kardeş olduklarını söylemesiyle sarsılan Ozan, bu bilginin doğruluğundan hala şüphelidir.

Esra bu yüzleşmeden daha fazla kaçamayacağını söyleyerek babasıyla görüşmesi konusunda Ozan'ı destekler. Sonunda babasının karşısına çıkan Ozan, yıllardır içini kemiren soruların cevaplarını alabilecek midir?

Diğer yandan Ozan'ın boşanma kararını hazmedemeyen Çağla, türlü manevralarla Ozan'ı vazgeçirmeye çalışırken Ayaz da Ozan'ı her alanda köşeye sıkıştırmaya devam eder.

Ozan ve Esra birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da içine düştükleri durumlar onları yan yana getirmektedir. Hiç beklemediği bir anda Ayaz'la karşı karşıya gelen Esra, Ayaz'ın kendisine yaptığı teklifle şok olacaktır.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın