Aşk Mantık İntikam 26. bölüm izle! Aşk Mantık İntikam son bölüm full izle...

Her cuma Fox Tv'de yayınlanan dizi Aşk Mantık İntikam dün akşam 26. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı. Oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yer aldığı yapımda bu hafta, Ozan'ın boşanma kararını hazmedemeyen Çağla, türlü manevralarla Ozan'ı vazgeçirmeye çalışırken Ayaz da Ozan'ı her alanda köşeye sıkıştırmaya devam eder.

Aşk Mantık İntikam 26. bölüm izle! Aşk Mantık İntikam son bölüm full izle...

Aşk Mantık İntikam 26. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Fox Tv'de yayınlanan dizi de izleyicileri heyecan dolu anlar bekliyor. Aşk Mantık İntikam 26. bölümde bu hafta, Ayaz'ın düğünde kardeş olduklarını söylemesiyle sarsılan Ozan, bu bilginin doğruluğundan hala şüphelidir. İşte yeni bölüme dair detaylar...

AŞK MANTIK İNTİKAM 26. BÖLÜM İZLE!

AŞK MANTIK İNTİKAM 26. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ayaz'ın düğünde kardeş olduklarını söylemesiyle sarsılan Ozan, bu bilginin doğruluğundan hala şüphelidir.

Esra bu yüzleşmeden daha fazla kaçamayacağını söyleyerek babasıyla görüşmesi konusunda Ozan'ı destekler. Sonunda babasının karşısına çıkan Ozan, yıllardır içini kemiren soruların cevaplarını alabilecek midir?

Diğer yandan Ozan'ın boşanma kararını hazmedemeyen Çağla, türlü manevralarla Ozan'ı vazgeçirmeye çalışırken Ayaz da Ozan'ı her alanda köşeye sıkıştırmaya devam eder.

Ozan ve Esra birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da içine düştükleri durumlar onları yan yana getirmektedir. Hiç beklemediği bir anda Ayaz'la karşı karşıya gelen Esra, Ayaz'ın kendisine yaptığı teklifle şok olacaktır.

Tüm Güneş haberleri için tıklayın