Aşk Mantık İntikam 25. bölüm full izle! Aşk Mantık İntikam son bölüm İZLE

Aşk Mantık İntikam 25. bölümü bu akşam izleyenlerin karşısına çıkıyor. Cuma akşamları izleyicileri ekran başına kilitleyen yapım reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 25. bölümde Esra Milenyum Soft'la uğraşan kişiyi araştırırken Ayaz Karakoç ismine ulaşıyor. Peki, Aşk Mantık İntikam 25. yeni bölümde neler olacak?

Aşk Mantık İntikam 25. bölüm full izle! Aşk Mantık İntikam son bölüm İZLE

Aşk Mantık İntikam 25. bölümü izlemek isteyenler araştırmalarında konuya yer veriyor. Her cuma seyirci iler buluşan dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel yer alıyor. Peki, Aşk Mantık İntikam 25. yeni bölümde neler olacak? Aşk Mantık İntikam 25. bölüm full izleme sayfası...

AŞK MANTIK İNTİKAM 25. BÖLÜM FULL İZLE!

AŞK MANTIK İNTİKAM 25. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Esra ve Çınar'ı Atlas'la ilgili konuşurken duyan Çağla gerçekleri öğrenmiştir. Bir an evvel Londra'ya dönmeleri için Çınar'a baskı yapar.

Fakat Çınar babasını bırakıp gitme konusunda kararsızdır. Esra ise Ozan'dan uzaklaşmak için bir an evvel dönmek istemektedir.

Fakat olaylar hiç de Esra'nın beklediği gibi gelişmez. Atlas'ın başına gelenler onun kararını tekrar gözden geçirmesine neden olur.

Esra Milenyum Soft'la uğraşan kişiyi araştırırken Ayaz Karakoç ismine ulaşır. Şimdi karşılarındaki soru bu adam kimdir ve neden onlarla uğraşmaktadır...

Tüm Güneş haberleri için tıklayın