Aşk Mantık İntikam dizisi 21. bölüm özeti, dizide neler oluyor? Aşk Mantık İntikam 21. yeni bölüm fragmanı yayında!

Aşk Mantık İntikam 21. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Aşk Mantık İntikam 21. bölümü ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Her yeni tanıtım fragmanında ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Aşk Mantık İntikam 21. yeni bölümden ilk görüntüler haberimizde.

Aşk Mantık İntikam dizisi 21. bölüm özeti, dizide neler oluyor" Aşk Mantık İntikam 21. yeni bölüm fragmanı yayında!

Aşk Mantık İntikam dizisi 21. yeni bölüm fragman görüntüleri şimdiden büyük ilgi gördü. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Aşk Mantık İntikam 21. bölümde yaşananlar izleyiciyi meraklandırdı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı ekranların sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam 21. bölüm fragman görüntüleri sosyal medya gündeme bomba gibi düştü.

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in başrollerini paylaştığı Aşk Mantık İntikam yeni bölümleriyle her Cuma akşamı FOX TV 'de.

AŞK MANTIK İNTİKAM 21. BÖLÜM FRAGMANI

AŞK MANTIK DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Ozan ve Esra'nın yakınlaştıkları an, Ozan'a gelen telefonla bölünür. Çağla trafik kazası geçirmiştir. Ozan hastaneye koşar, hastanede Arif'le yaptıkları konuşma sonrası Arif, Ozan'a karşı açtığı savaşı büyütür.

Ozan artık sadece işsiz değil evsiz de kalmıştır. Arif, Ozan'ı böyle yıldıracağını sanır ama Ozan'ın pes etmeye niyeti yoktur. Şirketi arkasında bırakan Ozan kendine yeni bir sayfa açar. Çağla'nın boşanmayı kabul ederek davayı bizzat kendisinin açması Ozan ve Esra arasındaki ilişki için de bir umut ışığı olur.

Çınar'la karşılıklı ayrılma kararı alan Esra, Ozan'a yeni işinde destek olur. Ozan boşanma davasından sonra Esra'yla buluşmak ister. Esra ve Ozan'ı gün bitiminde başka bir sürpriz beklemektedir. Öte yandan, Ozan'ın ayrılmasından sonra giderek kan kaybeden Milenyumsoft'ta işleri yoluna koymaya çalışan Çınar, bunun için sürpriz bir hamle yapar.

  • aşk mantık intikam
  • 21 bölüm fragmanı
  • fox tv
Tüm Güneş haberleri için tıklayın