Fox Tv Aşk Mantık İntikam son bölüm izle tek parça! Aşk Mantık İntikam 20. bölüm full izle!

Fox Tv'de cuma akşamları izleyicisinin karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam dizisi bu akşam 20. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in başrollerini paylaştığı dizide bu hafta yine heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde; Ozan ve Esra'nın yakınlaştıkları an, Ozan'a gelen telefonla bölünür. Çağla trafik kazası geçirmiştir...

Fox Tv Aşk Mantık İntikam son bölüm izle tek parça! Aşk Mantık İntikam 20. bölüm full izle!

Aşk Mantık İntikam dizisi bu akşam 20. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in başrollerinde yer aldığı dizide beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Aşk Mantık İntikam'ın bu akşam ki bölümünde; Ozan artık sadece işsiz değil evsiz de kalmıştır. Arif, Ozan'ı böyle yıldıracağını sanır ama Ozan'ın pes etmeye niyeti yoktur. Şirketi arkasında bırakan Ozan kendine yeni bir sayfa açar...

AŞK MANTIK İNTİKAM 20. BÖLÜM FULL İZLE!

AŞK MANTIK İNTİKAM 20. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ozan ve Esra'nın yakınlaştıkları an, Ozan'a gelen telefonla bölünür. Çağla trafik kazası geçirmiştir. Ozan hastaneye koşar, hastanede Arif'le yaptıkları konuşma sonrası Arif, Ozan'a karşı açtığı savaşı büyütür.

Ozan artık sadece işsiz değil evsiz de kalmıştır. Arif, Ozan'ı böyle yıldıracağını sanır ama Ozan'ın pes etmeye niyeti yoktur. Şirketi arkasında bırakan Ozan kendine yeni bir sayfa açar. Çağla'nın boşanmayı kabul ederek davayı bizzat kendisinin açması Ozan ve Esra arasındaki ilişki için de bir umut ışığı olur.

Çınar'la karşılıklı ayrılma kararı alan Esra, Ozan'a yeni işinde destek olur. Öte yandan, Ozan'ın ayrılmasından sonra giderek kan kaybeden Milenyumsoft'ta işleri yoluna koymaya çalışan Çınar, bunun için sürpriz bir hamle yapar. Ozan boşanma davasından sonra Esra'yla buluşmak ister. Esra ve Ozan'ı gün bitiminde başka bir sürpriz beklemektedir.

  • Aşk Mantık İntikam
  • Aşk Mantık İntikam izle
  • Aşk Mantık İntikam son bölüm
  • fox tv izle
Tüm Güneş haberleri için tıklayın