Altın fiyatları düşecek mi?

Altındaki yükseliş nereye kadar sürecek? Altında yükseliş devam edecek mi? Altın alınmalı mı satılmalı mı? sorularına yanıt arayan küçük ve orta ölçekli yatırımcılar altın fiyatlarındaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. 'Altın ne zaman 800 lira olacak?' sorusuna yanıt veren uzmanlar ise dolar kurundaki yükselişin yurt içinde altın fiyatlarının hızlı artmasına neden olduğunu kaydederek, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.830 ve 1.850 dolar seviyelerinin direnç, 1.780 doların destek konumunda bulunduğunu bildirdi. Gram altın an itibarıyla 732 liradan işlem görüyor. İşte güncel altın fiyatları...

Altın fiyatları düşecek mi"

Gram altın 730 liranın üzerine çıkarak rekor kırmaya devam ediyor. Peki altındaki bu yükseliş nereye kadar sürecek? Altındaki yükseliş devam edecek mi? Altın alınmalı mı satılmalı mı? Uzmanlar, dolar kurundaki yükselişin yurt içinde altın fiyatlarının hızlı artmasına neden olduğunu kaydederek, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.830 ve 1.850 dolar seviyelerinin direnç, 1.780 doların destek konumunda bulunduğunu bildirdi. İşte 23 Kasım güncel altın fiyatları...

Analistler, bugün ABD Başkanı Joe Biden'ın ekonomiye ilişkin değerlendirmelerinin yatırımcıların odağına yerleştiğini belirterek, yükselen ABD'nin 10 yıllık tahvil faizinin altının ons fiyatındaki tepki yükselişini sınırladığını söyledi.

ABD Başkanı Biden'ın özellikle enflasyon ve petrol rezervlerine ilişkin açıklamalarının varlık fiyatları üzerinde etkili olabileceğini aktaran analistler, bugünün veri takviminde ise ABD ve Avrupa'da imalat sanayi ve hizmet sektörüne ilişkin Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) verilerinin öne çıktığını ifade etti.

Uzmanlar, dolar kurundaki yükselişin yurt içinde altın fiyatlarının hızlı artmasına neden olduğunu kaydederek, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.830 ve 1.850 dolar seviyelerinin direnç, 1.780 doların destek konumunda bulunduğunu bildirdi.

Son dakika haberi: Merkez Bankası'ndan döviz kuru açıklaması

SON DAKİKA ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATLARI 23 KASIM SALI

Gram altın fiyatları 22 Kasım Salı günü verilerine göre 732 liradan işlem görüyor

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI 23 KASIM SALI

Çeyrek altın fiyatları 1.153,06 lira üzerinden işlem görüyor.

SPOT ALTIN TL/GR FİYATI

732,33

732,77

ALTIN/ONS ($) FİYATI

1.786,40

1.786,75

CUMHURİYET ALTINI FİYATI

4.640,24

4.797,39

YARIM ALTIN FİYATI

2.316,91

2.405,90

Fırsatçıların "sıfır araç" oyunu: Satın almadan ilana koyan var

Milyonlarca memur ve emekliyi ilgilendiriyor! İşte merakla beklenen zam oranı

Otomotivde kara liste dönemi! Bu kişiler artık otomobil satın alamayacak

Kritik pazarlık başlıyor! İşte asgari ücret için beklenen zam oranı

Öksürüğü bir çırpıda kesen kür

Tüm Güneş haberleri için tıklayın