Acun Ilıcalı'dan özel hayatıyla ilgili çarpıcı sözler: Kişisel hayatım iki veya üç sezonluk bir pembe dizi olabilir

Acun Ilıcalı, İngiltere Championship ekibi Hull City'yi satın almasının ardından İngiltere'deki ilk röportajını da verdi. Özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan ünlü televizyoncu ve yapımcı Acın Ilıcalı, 'Kişisel hayatım iki veya üç sezonluk bir pembe dizi olabilir' şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı'dan özel hayatıyla ilgili çarpıcı sözler: Kişisel hayatım iki veya üç sezonluk bir pembe dizi olabilir

Hull City takımını satın alması ile adından söz ettiren Acun Ilıcalı, İngiltere'de Daily Mail'e röportaj verdi. İş ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, gündeme geldi.

"KİŞİSEL HAYATIM İKİ VEYA ÜÇ SEZONLUK BİR PEMBE DİZİ OLABİLİR"

Ilıcalı, "Kişisel hayatım iki veya üç sezonluk bir pembe dizi olabilir. Özel hayatım biraz ilginç olduğu için Türkiye'de 10 yıl üst üste en çok haberlerde yer alan kişi benim" dedi.

"HAYATTAKİ HER OLUMSUZLUĞU YAŞADIM"

Açıklamalarına devam eden Acun Ilıcalı, şunları söyledi: "20 yaşında evlendim. 21 yaşında baba oldum. 22 yaşında ailemi trafik kazasında kaybettim. Kızım arabanın içindeydi. 15 kırık kemikle hayatta kaldı. 23 yaşımdayken bir motosiklet kazası geçirdim ve arkadaşım yanımda vefat etti. 24 yaşımdayken iflas ettim ve bir işim yoktu. Hayattaki her olumsuzluğu yaşadım."

Tüm Güneş haberleri için tıklayın