Acun Ilıcalı'dan adaya veda eden Furkan Kızılay'a 'Survivor' sözü

Survivor All-Star yarışmasına son bölümde veda eden isim ünlüler takımından Furkan Kızılay oldu. Adadan ayrıldığı için oldukça üzgün olan Furkan Kızılay'a Acun Ilıcalı'dan Survivor sözü geldi.

Acun Ilıcalı'dan adaya veda eden Furkan Kızılay'a 'Survivor' sözü

Survivor All-Star'ın son bölümüne Acun Ilıcalı ile Furkan Kızılay'ın konuşmaları damgasını vurdu. Sekiz eleme adayı yarışmacı arasından en çok oyu alan isim ünlüler takımında yer alan oyuncu Furkan Kızılay oldu. Oldukça üzgün olan Kızılay veda konuşmasında da adadaki herkesi hüzünlendirdi.

Furkan Kızılay, "Bazı hayaller yarım kalır ve kaldı. Burada büyük imtihanlardan geçtim ama buraya kadarmış. Arkadaşlarımı tanıdığıma çok mutlu oldum" ifadesini kullandı.

Demet Özdemir paylaştı, sosyal medya çalkalandı! Yeni proje mi geliyor?

ACUN ILICALI'DAN FURKAN KIZILAY'A SURVİVOR SÖZÜ

Furkan Kızılay'ın konuşmasının ardından sözü alan Acun Ilıcalı ise, "Çok daha ileri gideceğini tahmin ediyorduk ancak haftalık olaylar Survivor'da her şeyi değiştirebiliyor. İddialı yarışmacılar zayıf yerde yakalandıkları zaman seyirciden bazen destek alamayabiliyorlar. Karakterin için sanat dünyasının en efendi ve değerli isimlerinden birisin" dedi.

Demet Akalın, Acun Ilıcalı'nın Survivor yarışmacılarına verdiği ödülü ti'ye aldı: Ben de araba falan verecek sandım

Ilıcalı, Furkan'ı yeniden Survivor'a davet ederek "Eğer kabul edersen bundan sonra yapacağımız All Star'ın ilk yarışmacısı sen olacaksın" dedi.

Destan'ın Akkız'ı Ebru Şahin'den 'nikah tarihi' açıklaması: Netleşmedi

Tüm Güneş haberleri için tıklayın