19 Mayıs'ta eczane ve sağlık ocakları tatil mi? 19 Mayıs'ta hastaneler tatil mi, kapalı mı?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta büyük bir sevinç ve onur ile kutlanıyor. Resmi tatil olan 19 Mayıs'ta resmi kurum ve kuruluşlar kapalı olacak. Sağlık kuruluşlarında işi olan vatandaşlar ise hastane, eczane ve sağlık ocakları ile ilgili aramalarını hızlandırdı. Peki, 19 Mayıs'ta hastaneler tatil mi, kapalı mı? 19 Mayıs'ta eczane ve sağlık ocakları tatil mi?

19 Mayıs'ta eczane ve sağlık ocakları tatil mi" 19 Mayıs'ta hastaneler tatil mi, kapalı mı"

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nde sağlık kurumlarına gitmek isteyen kimseler araştırma yapmaya başladı. Resmi bir tatil olan 19 Mayıs'ta devlet kurum ve kuruluşları 1 gün izin yapıyor. Peki, 19 Mayıs'ta hastaneler tatil mi, kapalı mı? 19 Mayıs'ta eczane ve sağlık ocakları tatil mi?

19 MAYIS'TA HASTANELER TATİL Mİ?

19 Mayıs resmi tatil olduğu için hastaneler kapalı oluyor. Vatandaşlar 19 Mayıs günü için polikliniklerden randevu alamıyor. Yalnız hastanelerin acil servisinde nöbetçi doktorlar görevde bulunuyor.

19 MAYIS'TA SAĞLIK OCAKLARI KAPALI MI?

19 Mayıs'ta sağlık ocakları kapalı oluyor. Aile hekimine gitmek isteyen kimseler 20 Mayıs cuma günü için randevu alabilirler.

19 MAYIS'TA ECZANELER KAPALI MI?

19 Mayıs'ta eczaneler de kapalı olan yerler arasında bulunuyor. Pazar günleri olduğu gibi resmi günlerde de yalnız nöbetçi eczaneler açık oluyor.

  • 19 Mayısta hastaneler tatil mi
  • 19 Mayısta hastaneler kapalı mı
  • 19 Mayısta sağlık ocakları
  • 19 Mayısta eczaneler
Tüm Güneş haberleri için tıklayın