TRT Spor Türkiye Finlandiya voleybol maçı izle! Türkiye Finlandiya voleybol maç sonucu!

Türkiye Finlandiya voleybol maçı canlı olarak TRT Spor Yıldız ekranlarında yayınlandı. Avrupa Şampiyonası kapsamında Filenin Sultanları D Grubu'nda mücadele veriyor.

TRT Spor Türkiye Finlandiya voleybol maçı izle! Türkiye Finlandiya voleybol maç sonucu!

Türkiye Finlandiya voleybol maçı canlı olarak izlemek isteyenler bulunuyor. CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası kapsamında D Grubunda dördüncü maçını Finlandiya ile yaptı. Dün akşam saat 20:30'da TRT Spor Yıldız'da ekrana geldi.

TÜRKİYE FİNLANDİYA VOLEYBOL MAÇ SONUCU!

2021 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası D Grubu'ndaki dördüncü maçında Finlandiya'yı 3-0 mağlup eden A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 4'te 4 yaptı ve son karşılaşmalar öncesinde son 16 turuna yükselmeyi garantiledi.

Filenin Sultanları'nda Ebrar Karakurt 16 sayıyla en skorer isim olurken; ona Zehra ve Tuğba 9, Hande ve Eda 6, Meryem ve Cansu 3, Yasemin ve Meliha 1 sayıyla katkı sağladı

TÜRKİYE İSVEÇ VOLEYBOL MAÇ SONUCU

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası D Grubu'ndaki üçüncü maçında İsveç'i 3-0 mağlup etti ve 3'te 3 yaptı.

Filenin Sultanları'nda Meryem 17 sayıyla en skorer isim olurken; ona Hande 11, Tuğba 8, Yasemin 7, Eda 4, Meliha ve Zehra 3, Beliz ve Ebrar 1 sayıyla katkı sağladı.

  • Türkiye Finlandiya voleybol maçı
  • Türkiye Finlandiya voleybol maçı canlı izle
  • Türkiye voleybol maçı
  • Türkiye voleybol maçı canlı yayın izle
  • TRT Spor Türkiye Finlandiya voleybol maçı
Tüm Güncel haberleri için tıklayın