TEKNOFEST canlı yayın izle! TEKNOFEST canlı yayın Youtube izleme linki!

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'in bu yıl 4'üncüsü düzenleniyor. Türkiye'nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen, dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e gidemeyen vatandaşlar canlı olarak izleyebilirler. TEKNOFEST canlı yayın nasıl izlenir? TEKNOFEST canlı yayın Youtube izleme linki haberimizde...

TEKNOFEST canlı yayın izle! TEKNOFEST canlı yayın Youtube izleme linki!

Dünyanın en büyük ikinci havacılık festivali TEKNOFEST bugün başladı. Türkiye'de düzenlenen havacılık, teknoloji ve uzay teknolojisi festivali olan Teknofest, 21 Eylül - 26 Eylül tarihlerinde Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek. Festivali ziyaret etmek isteyenlerin TEKNOFEST'in web sitesi üzerinden online kayıt yaptırması ve kayıt sırasında HES Kodu ile birlikte istenen bilgileri girmeleri gerekiyor. Peki, TEKNOFEST canlı izlenir mi? TEKNOFEST canlı yayın izleme linki var mı? İşte tüm detaylar...

TEKNOFEST CANLI YAYIN İZLE!

TEKNOFEST 2021 bu yıl 21 Eylül - 26 Eylül tarihleri arasında Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek. Vatandaşlar, Teknofest 2021 Canlı Yayınını Teknofest'in resmi YouTube adresi üzerinden takip edebilecekler.


TEKNOFEST'E GİRİŞ KAYDI ZORUNLU MU?

Festivali ziyaret etmek isteyenlerin TEKNOFEST'in web sitesi üzerinden online kayıt yaptırması ve kayıt sırasında HES Kodu ile birlikte istenen bilgileri girmeleri gerekiyor.

TEKNOFEST giriş ücreti var mı, ücretsiz mi? TEKNOFEST 2021 giriş ücreti ne kadar?

Kovid-19 aşısı olmamış ve/veya tek doz aşı olmuş kişilerden ise alana giriş yapmadan önceki son 48 saatte yapılmış, negatif sonuçlu PCR testi istenecek.

TEKNOFEST'E NASIL GİDİLİR?

Teknofest'e ulaşımda Şirinevler Metro İstasyonu, Kuleli Metrobüs İstasyonu, Yeşilyurt Tren İstasyonu'ndan 6 gün boyunca gün boyu ring seferleri hareket edecek.

Teknofest ziyaret saatleri nasıl? Teknofest 2021 etkinlik takvimi!

  • TEKNOFEST canlı yayın izle
  • TEKNOFEST canlı izle
  • Teknofest canlı yayın
  • Teknofest canlı izleme linki
  • Teknofest youtube izle
  • Teknofest youtube izleme linki
Tüm Güncel haberleri için tıklayın