E-5'teki makas terörü bitmiyor! Trafik magandaları...

E-5'teki makas terörü bitmiyor! Trafik magandaları...

Güncel Haberleri

Beşiktaş'ta trafik magandaları yüzünden 4 kişinin öldüğü 10 kişinin ise yaralandığı korkunç olaydan sonra trafik teröristleri her gün yeni bir kazayla ortaya çıkmaya devam ediyor. Son kaza haberi ise İstanbul'dan... E-5 karayolunda yarışarak 'makas' atan ve hatalı sollama yapan iki otomobilin birbirine girdi.

Trafik magandaları kesilen cezalara rağmen terör estirmeye devam ediyor. Sosyal medyada paylaşılan bir görüntüde D-100 üzerinde iki otomobilin 'makas' atarak yarıştığı görülüyor. Araçların aralarından geçen ikili, kendilerinin ve diğer sürücülerin hayatını tehlikeye atıyor. Bir süre yarışa devam eden araçlardan biri, trafiğin yoğun olduğu bir anda önde bulunan minibüse çarparak, kaza yapıyor. 

SOLLADIĞI ARACA ÇARPTI

Diğer kaza ise Çekmeköy mevkiinde kayda geçiyor. Yine sosyal medyada paylaşılan görüntüde bir sürücünün, önünde bulunan aracı drift yaparak geçmeye çalıştığı görülüyor. Bu sırada sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araç yanında bulunan otomobile çarpıyor. 


BEŞİKTAŞ'TAKİ MAKAS FACİASINDA 4 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Beşiktaş'ta 8 Haziran gecesi meydana gelen trafik kazasında 4 kişi hayatını kaybetti, 10 kişi yaralanmıştı. Ölenlerden 3'ünün çocuk, yetişkinin ise ölen çocuklardan ikisinin annesi olduğu öğrenilmişti. Polis, "makas atarak" ilerlediği öne sürülen ve kazanın ardından olay yerinden kaçan otomobilin sürücü Yusuf A., yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor

DHA

Tüm Güncel haberleri için tıklayın