Çaykur Rizespor futbolcusu Aziz Aksoy'a silahlı saldırı: Annesi, babası ve kardeşi yaralı

Çaykur Rizesporlu Aziz Aksoy ve ailesine silahlı saldırı düzenlendi. Futbolcunun yara almadığı saldırıda annesi, babası ve kardeşi yaralandı.

Çaykur Rizespor futbolcusu Aziz Aksoy'a silahlı saldırı: Annesi, babası ve kardeşi yaralı

İHA

Kiralık olarak Esenler Erokspor'da oynayan Çaykur Rizesporlu Aziz Aksoy ve ailesine silahlı saldırı düzenlendi. Futbolcunun yara almadığı saldırıda annesi, babası ve kardeşi yaralandı.

Çaykur Rizespor, Esenler Erokspor'da kiralık olarak forma giyen futbolcusu Aziz Aksoy ve ailesinin silahlı saldırıya uğradığını açıkladı. Mavi-yeşilli takımdan konuyla ilgili yapılan açıklamada Aksoy ve ailesine geçmiş olsun mesajı yayımlandı. Rizespor'un resmi sosyal medya hesabından paylaştığı geçmiş olsun mesajında şu ifadeler yer aldı:

"Esenler Erokspor'da kiralık olarak forma giyen futbolcumuz Aziz Aksoy ve ailesine silahlı bir saldırı düzenlenmiştir. Aziz Aksoy'un yara almadan kurtulduğu saldırıda futbolcumuzun anne ve babası ile kardeşi yaralanmıştır. Söz konusu saldırıyı şiddetle kınıyor, yaralılara acil şifalar diliyor Aksoy ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

  • Çaykur Rizesporlu Aziz Aksoy
  • silahlı saldırı
  • ailesi yaralı
Tüm Güncel haberleri için tıklayın